1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Mamajoo Emzik Saklama Kutusu (MMJ-MMJ2087R)

Marka : Mamajoo
Fiyat : 8,90 TL(KDV Dahil)

Mamajoo Emzik Saklama Kutusu, Mamajoo emzik saklama kutusu emziğin kullanılmadığı zamanlarda hijyenik olarak saklanması için idealdir.

Adet

Artır Azalt

Mamajoo Emzik Saklama Kutusu


Mamajoo Emzik Saklama Kutusu, Mamajoo emzik saklama kutusu emziğin kullanılmadığı zamanlarda hijyenik olarak saklanması için idealdir.

 

 

  • Tüm Mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler.
  • ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.
  • Hem evde, hem seyahatlerde pratik bir kullanım sağlar.


Paket içeriği:
1 adet Mamajoo %0 BPA Emzik Saklama Kutusu

Temizlenme:
Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.

Markanın Ait Olduğu Ülke :
Türkiye

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:
TS 4270 / EN 1400

Hitap Ettiği Yaş Aralığı:
0-18 ay

Renk Seçeneği: Renk seçeneği bulunmamaktadır. Stoklarımızdaki renklerden bir tanesi gönderilecektir.


T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.


Mamajoo Hakkında
Annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi ve sağlıklı şekilde karşılayabilmek amacıyla Grup Baby'nin kardeş sirketi olan ABC Lisans tarafından üretilen Mamajoo, Türkiye'de üretilen ilk ve tek Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES biberonu ile anti-kolik valf sistemli biberon emziği markasıdır.
Bebek sağlığı ön planda tutulan Mamajoo'nun ürün gamında PES biberonların yanı sıra PP biberonlar, biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, eğitici biberon kulpları, anne sütü/mama saklama kapları, yalancı emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri, biberon & mama ısıtıcılar ve buharlı sterilizörler gibi bebek bakım ürünleri bulunuyor.
Tüm Mamajoo ürünleri ISO 9001 belgeli en son teknoloji kullanılan üretim tesislerinde Avrupa Birliği Standartları ve gıdaya uygun olarak en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.