WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Mamajoo Mini Hediye Seti 150ml / Pembe
Mamajoo Mini Hediye Seti 150ml / Pembe
Mamajoo Mini Hediye Seti 150ml / Pembe

Mamajoo Mini Hediye Seti 150ml / Pembe (MMJ2995)

Fiyat : 149,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8697767122995

Adet

Artır Azalt

Mamajoo Mini Hediye Seti 150ml / Pembe Özellikleri

Mamajoo Mini Hediye Seti 150ml / Pembe

Kullanım Yaşı:  0 ay+


Ürün Özellikleri ve Avantajları:
 
mamajoo Mini Hediye Seti, ideal bir hediye olacak şekilde yeni doğan bebek ile yeni annenin ilk aylardaki ihtiyaçları göz önünde tutularak özenle seçilmiş gerekli ve yüksek kaliteli 3 farklı ürün içerir. Sette bulunan ürünlerin tümü Avrupa Birliği standartlarına uygun ve en yüksek kalitede BPA içermeyen (%0 BPA) hammaddelerden üretilmiştir. 
 
1) mamajoo Silver Biberon 150 ml & mamajoo Silikon Biberon Emziği S / No.1
 
BPA içermeyen, güvenilir ve sağlıklı mamajoo Biberon & Biberon Emziği anti-kolik valf sistemi ile beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır. Anne göğsüne en benzer formda tatsız ve kokusuz silikondan üretilen mamajoo Biberon Emziği sayesinde anneler emzirme ile biberonla beslemeyi kolayca birleştirebilirler.
mamajoo Biberonları, doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmış olup, dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. mamajoo biberon kapaklarında özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. mamajoo Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
 
mamajoo Ortodontik Silikon Emzik Opak 0+ ay
 
Tatsız ve kokusuz yüksek kaliteli silikondan üretilen mamajoo Emzikler, tüm diğer mamajoo ürünleri gibi BPA içermez. Ortodontik (damaklı) formda üretilen mamajoo emzikler bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.
 
3) mamajoo Emzik Askısı
 
Halkalı emziklerin bebek kıyafetlerine sağlamca takılarak yakınında olmasını sağlayan mamajoo Emzik Askısı, emziğin yere düşmesini veya kolayca kaybolmasını engeller. Emzik askısının kancası emzik halkasına, pratik klipsi ise bebek giysisine kolayca takılıp tek elle açılıp kapanacak şekilde tasarlanmıştır. BPA ve Fitalat içermeyen mamajoo Emzik Askısı AB standardına, kumaşı ise Ökotex-Standart 100’e uygun olup salya ve tere karşı dayanıklıdır.

Uygun Olduğu Avrupa Standartları: EN14350, EN1400, EN12586

Paket İçeriği: 

1 x mamajoo Silver Biberon 150 ml & mamajoo Silikon Biberon Emziği S / No.1
1 x mamajoo Silikon Ortodontik Emzik Opak 0+ ay
1 x mamajoo Emzik Askısı

Temizlik ve Bakım: 

Bu setin içeriğindeki mamajoo Biberon & Biberon Emziği ile mamajoo Emzik bulaşık makinesinde yıkanabilir ve sıcak suda 5 dakika kaynatılarak veya mamajoo sterilizatörle steril edilebilirler. mamajoo Emzik Askısı ise yalnızca aşındırıcı deterjan içermeyen nemli bir bezle silinebilir. Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinde yıkamayınız.

TrendyolRenk
Pembe
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum