wbjet
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Mamajoo Mini Hediye Seti 250ml / Mavi
Mamajoo Mini Hediye Seti 250ml / Mavi
Mamajoo Mini Hediye Seti 250ml / Mavi

Mamajoo Mini Hediye Seti 250ml / Mavi (MMJ3350)

Fiyat : 135,00 TL(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Mamajoo Mini Hediye Seti 250ml / Mavi Özellikleri

 
Mamajoo Mini Hediye Seti 250ml

Kullanım Yaşı: 0 ay+

Ürün Özellikleri ve Avantajları:  
 
mamajooMini Hediye Seti, ideal bir hediye olacak şekilde yeni doğan bebek ile yeni annenin ilk aylardaki ihtiyaçları göz önünde tutularak özenle seçilmiş gerekli ve yüksek kaliteli 3 farklı ürün içerir. Sette bulunan ürünlerin tümü Avrupa Birliği standartlarına uygun ve en yüksek kalitede BPA içermeyen (%0 BPA) hammaddelerden üretilmiştir. 
 
1)mamajooPES Biberon 250 ml & mamajooSilikon Biberon Emziği S / No.1
 
BPA içermeyen, güvenilir ve sağlıklımamajooBiberon & Biberon Emziği anti-kolik valf sistemi ile beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır. Anne göğsüne en benzer formda tatsız ve kokusuz silikondan üretilen mamajooBiberon Emziği sayesinde anneler emzirme ile biberonla beslemeyi kolayca birleştirebilirler.
 
mamajooBiberonları, doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmış olup, dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. mamajoobiberon kapaklarında özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. mamajooBiberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
 
2) mamajooOrtodontik Silikon Emzik Opak 0+ ay
 
Tatsız ve kokusuz yüksek kaliteli silikondan üretilen mamajooEmzikler, tüm diğer mamajooürünleri gibi BPA içermez. Ortodontik (damaklı) formda üretilen mamajooemzikler bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.
 
3) mamajooEmzik Askısı
 
Halkalı emziklerin bebek kıyafetlerine sağlamca takılarak yakınında olmasını sağlayan mamajooEmzik Askısı, emziğin yere düşmesini veya kolayca kaybolmasını engeller. Emzik askısının kancası emzik halkasına, pratik klipsi ise bebek giysisine kolayca takılıp tek elle açılıp kapanacak şekilde tasarlanmıştır. BPA ve Fitalat içermeyen mamajooEmzik Askısı AB standardına, kumaşı ise Ökotex-Standart 100’e uygun olup salya ve tere karşı dayanıklıdır.
 
 
Temizlik ve Bakım:  Bu setin içeriğindeki mamajooBiberon & Biberon Emziği ile mamajooEmzik bulaşık makinesinde yıkanabilir ve sıcak suda 5 dakika kaynatılarak veya mamajoosterilizörle steril edilebilirler. mamajooEmzik Askısı ise yalnızca aşındırıcı deterjan içermeyen nemli bir bezle silinebilir. Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinde yıkamayınız.

Uygun Olduğu Avrupa Standartları:EN14350, EN1400, EN12586

Paket İçeriği:
1 x mamajooPES Biberon 250 ml & mamajooSilikon Biberon Emziği S / No.1
1 x mamajooSilikon Ortodontik Emzik Opak 0+ ay             
1 x mamajooEmzik Askısı

  
 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum