wbjet
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Mamajoo Mini Hediye Seti Gold 250ml / Pembe
Mamajoo Mini Hediye Seti Gold 250ml / Pembe
Mamajoo Mini Hediye Seti Gold 250ml / Pembe

Mamajoo Mini Hediye Seti Gold 250ml / Pembe (MMJ3367E)

Fiyat : 128,90 TL(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Mamajoo Mini Hediye Seti Gold 250ml / Pembe Özellikleri

 

Mamajoo Mini Hediye Seti 250 ml  

Kullanım Yaşı: 0+ ay
Biberon emziği değiştirilerek daha büyük bebekler için kullanılabilir.

Özellikleri ve Avantajları:

 

mamajoo Mini Hediye Seti, ideal bir hediye olacak şekilde yeni doğan bebek ile yeni annenin ilk aylardaki ihtiyaçları göz önünde tutularak özenle seçilmiş gerekli ve yüksek kaliteli 3 farklı ürün içerir.

 

1) mamajoo Gold Biberon 250 ml & mamajoo Silikon Biberon Emziği No.1 (S)

 

mamajoo Silikon Biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi bebeğin beslenme sırasında hava yutması sonucu oluşan gaz sancısını (kolik) engellemeye yardımcı olur. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

Anne göğsüne benzer formda sunulan mamajoo Biberon Emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde anne memesi gibi esner.

Tatsız ve kokusuz mamajoo Silikon Biberon Emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.

 

2) mamajoo Opak Ortodontik Silikon Emzik 0+ ay

 

Tatsız ve kokusuz yüksek kaliteli silikondan üretilen mamajoo Emzikler, tüm diğer mamajoo ürünleri gibi BPA ve Fitalat içermez. Ortodontik (damaklı) formda üretilen mamajoo Emzikler bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olma riskini azaltır.

 

3) mamajoo Emzik Askısı

 

Halkalı emziklerin bebek kıyafetlerine sağlamca takılarak yakınında olmasını sağlayan mamajoo Emzik Askısı, emziğin yere düşmesini veya kolayca kaybolmasını engeller. Emzik askısının kancası emzik halkasına, pratik klipsi ise bebek giysisine kolayca takılıp tek elle açılıp kapanacak şekilde tasarlanmıştır. BPA ve Fitalat içermeyen mamajoo Emzik Askısı AB standardına, kumaşı ise Ökotex-Standart 100’e uygun olup salya ve tere karşı dayanıklıdır.

 

Uygun Olduğu Avrupa Standartları: TS EN14350, EN1400, EN12586

 

Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600/177.2440)
 

Paket İçeriği:

1 x mamajoo Gold Biberon 250 ml & mamajoo Silikon Biberon Emziği No.1 (S)
1 x mamajoo Opak Ortodontik Silikon Emzik 0+ ay
1 x mamajoo Emzik Askısı

 

Temizlik ve Sterilizasyon: 

Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla biberonları, düzenli aralıklarla biberon emziğini değiştiriniz.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum