1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Mamas & Papas Baby Snug Oyuncaklı Rose (SERRA-5031672799928)

İndirim Oranı : %18 İndirim

Mamas & Papas Baby Snug Oyuncaklı Rose,Bebeğinizi komple saran ergonomik tasarımı ve çok özel yumuşak dokulu oturağı sayesinde bebeğinizin 3. ayından itibaren kullanımına hazırdır.

Mamas & Papas Baby Snug Oyuncaklı Rose Özellikleri

 

Bebeğinizin ilk koltuğu Snug. 2 aşamalı kullanımı ve sökülebilir tepsisiyle ve taklit edilemez ergonomisiyle vazgeçilmez bir ürün olacak.

Portatif yapısı sayesinde herzaman yanınızda olacak(Salonda, Mutfakta,Piknikte,Sokakta,Plajda,Havuzda)

Bebeğinizi komple saran ergonomik tasarımı ve çok özel yumuşak dokulu oturağı sayesinde bebeğinizin 3. ayından itibaren kullanımına hazırdır.

Bebeğinize oturma alışkanlığı kazandırmanıza yardımcı olur.

Sırt kısmının yüksekliği yan tarafların onu tamamen sarması ve en önemlisi aşağı doğru çukur yapısı sayesinde bebeğiniz hiçbir efor sarfetmeden ve yorulmadan koltuğunda oturabilecektir.

Aylar ilerledikçe önündeki tepsisi sayesinde mama koltuğu gibi kullanabileceksiniz.

Özellikle yaz aylarında havuz ve deniz kenarlarında açık alan aktivitelerinde bebeğinizin değişmez koltuğu olacaktır

Hafif yapısı daha rahat hareket ettirmenizi sağlar.

Çocuğunuz 12 ayı doldurduktan sonra (çocuk gelişimine göre 12-18 ay arası) içteki yumuşak peti çıkarıp oturma alanını genişletip 3 yaşına kadar koltuğu aynı özellikleriyle beraber kullanabileceksiniz.

Ön barındaki  oyuncak barında bulunan keyifli oyuncaklar ile bebeğiniz, daha neşeli vakit geçirecek. İstediğinizde bu oyuncak barını çıkartarak sadece tepsisini de kullanabileceksiniz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.