1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Jurassic World Büyük Kapışma Figürleri (MATTEL-GDL05)

Fiyat : 129,99 TL(KDV Dahil)

Jurassic World Büyük Kapışma Figürleri, Jurassic World dinozor kapışma oyununu yeniden keşfetme zamanı!


Adet

Artır Azalt

Jurassic World Büyük Kapışma Figürleri Özellikleri

Jurassic World Büyük Kapışma Figürleri şimdi daha büyük ve iki düğmeli etkinleştirme sistemine sahip! Kuyruk saldırıları, kafa saldırıları ve dev ısırıklar gibi farklı özelliklerini etkinleştirmek için her bir dinozorun iki düğmesine de basın!

Çift etkili saldırı için iki düğmeye aynı anda da basabilirsiniz! Bu dinozor aksiyon figürleri filmden ilham alan bir tasarıma, eklemli kafa ve kuyruğa, benzersiz renklere ve gerçekçi dokuya sahiptir. Bu Mega Çift Etkili Saldırı dinozor aksiyon figürleriyle tüm Jurassic World savaş sahnelerini yeniden canlandırın!

Stegosaurus, Suchomimus, Quetzalcoatlus ve daha fazlası arasından dilediğinizi seçin (Her biri ayrı olarak satılır). Her bir dinozor, temel güç istatistikleri ve özelliklerini ayrıntılı olarak anlatan bir adet Dino Rivals koleksiyon kartıyla birlikte gelir.

Daha fazla dinozor macerası için Jurassic World Facts uygulamasını (Android ve iOS) indirip her bir dinozorun canlanmasını izleyebilir, saldırılarla ilgili bilgiler öğrenebilir, istatistikleri karşılaştırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! ​​

Yaş Aralığı: 6+ yaş


* Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, ‘Sipariş Notu’ kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdir de stoğumuz da olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.