1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Maxi-Cosi Titan Pro Oto Koltuğu 9-36kg / Nomad Blue (MX8604243110)

Marka : Maxi-Cosi
Fiyat : 3.495,00 TL(KDV Dahil)

Maxi-Cosi Titan Pro Oto Koltuğu 9-36kg / Nomad Blue,  sırtta ve koltuk başlığındaki yumuşak dolgulu kumaşı sayesinde daha uzun araba yolculuklarında bile maksimum konfor sağlar.

Adet

Artır Azalt

Maxi-Cosi Titan Pro Oto Koltuğu 9-36kg / Nomad Blue Özellikleri
 

 

Gelişmekte olan çocuklar hızla büyüyor. Maxi-Cosi Titan Pro'nun Airprotect® teknolojisine sahip akıllı GrowSafebaş desteği sayesinde, 9 ay dan 12 yaşa kadar oto güvenlik koltuğunu bir sonraki yaş kategorisine ayarlamanın tam olarak ne zaman olacağını bilirken, patentli GCell teknolojisi de çocuğunuza ek yan darbe koruması sağlar.

Küçük çocuğunuzu sabitlemek için 5 noktalı emniyet kemeriyle birlikte kullanılan Titan Pro , çocuğunuz büyüdükçe normal 3 noktalı araba kemerini kullanarak güvenli bir şekilde 2/3 grup oto güvenlik koltuğuna  dönüştürebilir.

ISOFIX ve Top Tetherbağlantısı, koltuğun araca güvenli bir şekilde bağlı kalmasını sağlar.

Bu konforlu oto güvenlik koltuğu , sırtta ve koltuk başlığındaki yumuşak dolgulu kumaşı sayesinde daha uzun araba yolculuklarında bile maksimum konfor sağlar. Bambu kumaştan yapılmış koltuk kılıfı nefes alabilir ve sıcaklık düzenleyici özelliklere sahiptir.

Maxi-Cosi Titan Pro, farklı dinlenme pozisyonlarına ihtiyaç duyulması halinde 3 konforlu oturma ve dinlenme pozisyonu sunuyor.

 Titan Pro'da yeni teknoloji: G-CELL

Çocuğunuzun güvenliği söz konusu olduğunda, Maxi-Cosi'de en son, en gelişmiş güvenlik yeniliklerini ararız ve oto güvenlik koltuklarımıza dahil ederiz.
G-CELL, gelecek nesil darbe emici teknolojisi Maxi-Cosi'nin patentli bir yeniliğidir. Doğadan ilham alan G-CELL teknolojisi , petek veya kar taneleri gibi altıgen bir şekle sahiptir. Bu özel yapı oto koltuğunun yan panellerine yerleştirilmiştir. Yan çarpışma durumunda, özellikle omuz bölgesi için çocuğunuzun vücudundaki etkiyi azaltmaya yardımcı olur

Titan Pro'da güvenli teknoloji: AirProtect®

 

Baş bölümündeki özel koruma ise , kafalıkta bulunan sıkıştırılmış hava ile çalışan mekanik sistem AirProtect® ile sağlanır.

Baş destek bölümündeki patentli AirProtect yan darbe koruması, baş yaralanma riskini %20 oranında azaltır! Kafalıktaki benzersiz pnömatik yastıklama

yan panellerdeki yenilikçi, çarpma emiciG-CELL teknolojisi, özellikle omuz bölgesinde, gelişmiş yan darbe koruması sağlar.

 

Konforlu Tasarım

 

Titan Pro, ayrıca koltukta, sırtta ve koltuk başlığında yumuşak bir dolguya sahiptir, bu da uzun yolculuklarda yüksek düzeyde konfor sağlar. Bambu kumaştan yapılmış koltuk kılıfı nefes alır ve sıcaklık düzenleyici özelliğe sahip olup her yolculukta küçüklerinizi doğru sıcaklıkta tutar.

Genel Özellikler

 

Güvenle büyüyen akıllı GrowSafe baş desteği ile birlikte mükemmel kafa uyumu için 11 farklı yükseklik pozisyonuna kolay ayarlanabilen koltuk başlığı

Sürüş yönünde 9 aydan 12 yaşa kadar kullanım

Eşzamanlı ve kolay ayarlanabilir emniyet kemeri ve koltuk başlığı

Yenilikçi otomatik olarak açılabilen Y emniyet kemer sistemi sayesinde saniyeler içinde çocuğunuzu koltuğa oturtabilir ya da koltuktan alabilirsiniz

Yumuşak kemer koruyucuları

Dik konumdan rahat bir uykuya kadar, 3 farklı pozisyonda yaslanma

Rahat kalın ve yumuşak dolgulubambu kumaştan yapılmış nefes alabilir koltuk kılıfı ekstra konfor sunar

Bardaklık  sayesinde içeceğini yerleştirme imkanı 

 

Güvenlik

 

GCELL ve AirProtect®teknolojisi sayesinde ekstra güvenlidir ve bu nedenle çocuğunuzu bir çarpışma durumunda en iyi şekilde korur

Görsel Onay -  Isofix bağlantısı ve üst bağlantı kemerinin doğru bağlanıp bağlanmadığını gösterir.

Grup 1- çocuk oto güvenlik koltuğu olarak kurulum: Isofix ve Top Tether ile

Grup 2/3-  çocuk oto güvenlik koltuğu olarak montaj: Isofix ile

5 noktalı emniyet kemeri yürümeye başlayan çocukların güvenliği için en iyi güvenliği sağlar. 

Avrupa güvenlik standardı ECE R44 / 04 ile uyumlu.

 

Temizlenme: Kolayca çıkarılabilir 30 derecede yıkanabilir kumaş.

 

 

Garanti Süresi: