1-3 İş Gününde Kargoya Teslim Edilir.

Medela Harmony Manuel Süt Pompası (SUMER15)

Marka : Medela

Medela Harmony Manuel Süt Pompası, Medela Harmony Manuel Süt Pompası doğal vakum ile bebeğinizin yapmış olduğu ağız hareketlerini taklit ederek anne sütü miktarının artmasını sağlayacaktır.

Medela Harmony Manuel Süt Pompası Özellikleri

 

Harmony çift fazlı sağımı sayesinde, bebeklerin yaptığı gibi önce let down (boşaltma) başlatmak için bebeğin başlangıçtaki hızlı ağız ritmini taklit eder. Bu faz uyarım fazıdır. İkinci fazda da anne göğsü uyarıldığı için kısa zamanda hızlı boşaltma ve maksimum süt akışı sağlar.
Hafif, portatif, konforlu, ergonomik dizaynı, tüm parçaların yıkanabilme, steril edilebilme ve kolay monte edilebilme özellikleri sayesinde Harmony annelerin isteklerine bütünüyle cevap verebilecek çok özel bir süt pompasıdır. 
Kas gücü ile hareket eden pompanın kolu istenilen yöne rahatça hareket ettirilebilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir.
Ürün Madde İçeriği
Tüm parçalar silikon ve Polypropilenden imal edilmiştir.
Anne sütü ile temas eden tüm parçalar BPA/ DEPT içermez.
Paket İçeriği
Pompa Kolu, Rahat Ve Yumuşak Huni, Pompa Gövdesi, Membran , Valf, BPA-içermeyen Biberon,  Biberon Standı, Biberon Kapağı,  Seyahat Kapağı, Geniş Tabanlı, Emzik Yakası 
Kullanımı ve Faydaları
Harmony Manuel Süt Pompası özellikle çalışan annelerin çantasında rahatlıkla taşıyabilecek boyutlardadır. Kolay taşıma ve kullanım özelliği sayesinde Anne bebeğinden ayrı kaldığı zamanlarda da fazla sütünü sağım yapabilecek bu sayede süt kanallarının tıkanması önlenerek ileriye yönelik süt üretimini destekleyecektir.

T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.