1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Miny Baby Otomatik Kapanır Güvenlik Kapısı Ceviz

Miny Baby Otomatik Kapanır Güvenlik Kapısı Ceviz (MNB-1000910190869)

Fiyat : 1.299,90 TL(KDV Dahil)

Miny Baby Otomatik Kapanır Güvenlik Kapısı Ceviz Özellikleri

 

Otomatik Kapanır Güvenlik Kapısı ile Çocuklarınız Güvende!

 

Miny Baby Otomatik Kapanır Güvenlik Kapısı Ceviz, merdiven giriş ve çıkışları, oda kapıları, bahçe kapıları, balkon girişleri gibi tehlike arz edebilecek yerlerde kolaylıkla ve güvenle kullanabileceğiniz bir güvenlik kapısıdır. Güvenliği arttırmak için çift kilit mekanizması bulunur. Üst kilitteki düğmeye ve alt mandala bastırarak kaldırdığınızda otomatik kapı her iki yöne açılır. Kapıyı bıraktığınızda otomatik kapı kendiliğinden kapanır. Böylece istemdışı açık bırakma riskini de ortadan kaldırmış olursunuz.

 

Otomatik Kapanır Güvenlik Kapısı Ceviz İçerik ve Teknik Özellikleri

  • Otomatik kapanır güvenlik kapısı tamamen 90 derece geri açıldığında stop mekanizması devreye girer bu sayede uzun süre açık kalması gerektiğinde kolaylık sağlar.
  • Haricen satın alacağınız 10-20 ve 45 cm ölçülerindeki uzatma parçalarıyla ihtiyacınıza uygun olan uzunlukta kullanabilirsiniz.
  • Kurulum: Zemine oturtularak dört bir tarafından sıkıştırma vidaları yuvalara yerleştirilir el ile kolayca sıkıştırılarak montajı yapılır. Uygulanacak alanda herhangi bir delme, vidalama işlemi olmadan sıkıştırılarak montajı bitirilir.
  • Yüksekliği: 78 cm.
  • Genişlik: 75 - 85 cm arasında ayarlanabilir.

 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum