1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Okbaby Onda Evol Banyo Küveti

Okbaby Onda Evol Banyo Küveti (OKB-OK3808)

Marka : OkBaby
Fiyat : 429,00 TL(KDV Dahil)

Okbaby Evol Banyo Küveti, Avrupa standardına uygunluk

Adet

Artır Azalt

Okbaby Evol Banyo Küveti Özellikleri

 

Onda Evol küvette  iki tanesi koltuk altlarında  biri de bacak arasında bulunan üç destek noktası  vardır. Böylece siz bir başkasına ihtiyaç duymaksızın bebeğinizi tek başınıza yıkayabilirsiniz. Yeni yumuşak lastikten  kaymaz oturma yeri, küvetin  hem 0/6 ay  hem de 6 ay/1 yıl pozisyonları için tamamen kaymaz ve son derece rahat olmasını sağlar. Pek çok Okbaby ürününde olduğu gibi reçine/lastik karışımı malzeme kullanılmıştır.

Onda Evolution her yere taşınabilir. Rahatlıkla, yenilikçi özel desteklerle yetişkin banyolarına adapte edilir. Bu, küvetin tıpası su doldurma ve boşaltma işlemini kolaylaştırır. Bebeğinizi de küvetin içinde güvenli bir şekilde durulayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak alabileceğiniz kaymaz ayaklı metal taşıyıcı sayesinde Onda Evolution küveti istediğiniz yere taşıyabilirsiniz - kaymaz silikon paspas sayesinde ise tamamen dengelidir. 

Yaş Aralığı: 0-12 Ay

Ürün Ebatı: 54 cm x 28 cm x 94 cm

* Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, sipariş notu kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum