1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Banyo Küveti
Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Banyo Küveti
Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Banyo Küveti
Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Banyo Küveti

Okbaby Onda Luxy Bubbles Spa Banyo Küveti (OK3838)

Marka : OkBaby
Fiyat : 14.999,99 TL(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Onda Luxy Bubbles Spa Banyo Küveti

Modern görünümlü OKBaby Onda Luxy Bubbles Banyo Küveti, bebeği suda konforlu bir biçimde tutmayı sağlayan dayanak noktalarıyla son derece kullanışlıdır.  Aynı bir jakuzideki gibi hava baloncukları üfleyen özel hava pompaları,  devrimsel bir tasarımla bebeğin fiziksel yapısına uygun hale getirilmiştir. Böylece 37-38 derece sıcaklığındaki suyla birlikte bebeği rahatlatır, gerginliğini azaltır ve kan dolaşımını iyileştirir. LED ışıkları rahatlatıcı atmosfere katkıda bulunur. Onda Luxy Bubbles,  biyoenerji prensiplerinden esinlenerek tasarlanmıştır. Hassas su masajı, bebeğin tenini uyarıcı fonksiyonunun yanı sıra, bebekte yaşama, büyüme ve öğrenme güdülerini kamçılayan hoş duygular uyandırmayı amaçlar.

Özellikleri :

  • Hassas bir rahatlatıcı bir masaj için idealdir
  • Ergonomik tasarım
  • Onda küvette  iki tanesi koltuk altlarında  biri de bacak arası bulunan üç destek noktası  vardır. Böylece siz bir başkasına ihtiyaç duymaksızın bebeğinizi tek başınıza yıkayabilirsiniz.Ortopedik oturma yeri, küvetin  hem 0/6 ay  hem de 6 ay/1 yıl pozisyonları için tamamen kaymaz ve son derece rahat olmasını sağlar.
  • 10 adet Hava jetleri
  • Çok beğenilen sessiz pompa
  • Küvet tabanında yer alan 6 LED ışıktan oluşan kromoterapi sistemi.  Işıklar; mavi, yeşil, kırmızı ya da sarıya sabitlenebilir veya “Rahatlatıcı Banyo Döngüsü Modu” ile 15 saniyelik aralıklarla sırayla mavi, çivit mavisi, mor ve mavi olarak değişir. Su sıcaklığını kontrol etmek üzere dijital gösterge (° C)
  • Kolay taşıma için tekerlekli ayaklar Kolay su tahliyesi için basınç tıpası Banyo ortamında suyu kolayca boşaltmak için tahliye hortumu

    ÖNEMLİ : ÜRÜN TESLİM SÜRESİ 90/120 GÜN OLUP,DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR. 0 216 5736200 MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE İLETİŞİME GEÇMENİZİ RİCA EDERİZ.Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum