WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 6 >

Bebek Oto Koltuk Aksesuarları

Bebek ve çocuk alışverişlerinde en zor karar verilen konulardan biri de bebek oto koltukları seçimidir. Söz konusu çocuklarımızın güvenliği olduğunda çok daha temkinli hareket ederiz. Oto koltuk seçerken karşınıza birçok özellik çıkacaktır. Sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuduktan sonra kolaylıkla almanız gereken oto koltuğuna ve bebek oto koltuk aksesuarları na kavuşacaksınız.

Düşük hızlarda sürüyorum, bebek oto koltuğu ve bebek oto koltuğu aksesuarı kullanmayacağım diyorsanız şunu da hatırlatalım: bebeğinizi kucağınızda taşırken eğer 50 km/h hızda seyrederken kaza yaparsanız bebeğiniz aynı hızda camdan fırlayabiliyor. Avrupa’da yapılan kalite kontrol kurumlarının uyguladığı bu testte ayrıca bir yetişkinin kucağında seyahat eden bir bebeğin, 48 km hızla giden otomobilde çarpışmaya maruz kaldığında, 2,5 tonluk bir basınçla yetişkinin kucağında kaldığı tespit ediliyor. Bu bir binanın üçüncü katından yere düşmekle eşdeğer. Bu test sonuçları çocuğunuzun güvenliği için oto koltuğunun şart olduğunu gösteriyor.

Oto koltuğunuzu tamamlayıcı ve bebeğinizin daha rahat etmesini sağlayacak birçok ürün bulunmaktadır. Örneğin oto koltuk kılıfları Bebeğin koltuğunda terlemeden konforlu şekilde seyahat etmesini sağlar.  ABC Design Adaptörü bebek arabanız ile "Tak & Çıkar” kolaylığıyla Seyahat Sistemine dönüştürebilirsiniz. Oto koltuğu yağmurlukları açılıp kapanabilir pencere ile bebeğin çevreyi izlemesine imkan verir. Bebeklerin boyunlarını kemerden korumak için boyun koruyucular, koruyucu kılıflar, bebeğinizin belinin daha rahat oturması için tasarlanmış bel destekleri gibi birçok ürün bulunmaktadır.

ABC Design, Babyjem, BeSafe, Bondigo, Cybex, Fisher Price, Funna Baby, Küçük Karga, Maxi-Cosi, Sevi Bebe, Skip Hop, Sophie La Girafe gibi birçok markanın oto koltuk aksesuarları Welcomebaby’de. Oto koltuğunuzun güvenliğini ve konforunu arttıracak tüm oto koltuğu aksesuarlarına buradan ulaşabilirsiniz. Boyun koruyucular, adaptörler, kılıflar, oto koltuk koruyucu ve sineklikler, oto koltuk yağmurlukları, bel destekleri gibi bir çok oto koltuğu aksesuarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Welcomebaby.com sitesinden en güvenli seyahat koltuğu aksesuarlarını  gönül rahatlığıyla seçmek için sitemizi ziyaret edin.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum