WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 ... 11 >
Our Generation, Yeni Jenerasyon Oyuncakları İle Sizlerle!

Our Generaiton Bebekleri ve Sınırsız Oyuncak Bebek Çeşitleri

Oyuncak bebeklerle oynamak, çocukların sosyal etkileşimleri prova etmelerine yardımcı olmaktadır ve oyuncak bebekler gelecekteki başarıları için gerekli olan empati ve sosyal becerileri geliştirmelerine olanak tanımaktadır. Çocuğunuzun oyuncak bebeklerle tek başına ya da arkadaşlarıyla oynarken edindiği beceriler, gelecekteki diğer sosyal etkileşimlerinde kullanacakları becerilerin bir provası gibi olacağı için çocukların oyuncak bebeklerin özellikleri çok önemlidir. Bir Kanada markası olan Our Generation, ilham veren 46 cm boyundaki Our Generation bebekleriyle eğitici olduğu kadar eğlencelidir ve çocuklara benzersiz bir oyuncak yelpazesi sunmaktadır. Çeşit çeşit our generation oyuncak bebekler, our generation bebek eşyaları, aksesuarları, araçları ve mobilyaları ile kocaman bir dünya bulunmaktadır. Oyuncak bebekler, kıyafetler ve aksesuarlar birbiri ile uyumlu ve farklı konseptleriyle kız oyuncakları ile oynamayı seven çocukların beğenisini kazanmıştır.
 

Our Generation Kıyafetleri ile Çocuklar Bebeklerini Giydirecekler!

Oyuncak bebeklerin de çocuklar gibi farklı tarzları ve kişilikleri vardır. Our Generation oyuncak bebeklerinin her birinin kendine ait ismi, farklı görüşleri ve karakterleri vardır, bu sayede her çocuğa hitap edebilen bir marka olan Our Generation markası oyuncakları ile her çocuk dilediği oyuncak bebeği bulabilecek ve Our Generation kıyafetleri sayesinde oyuncak bebeklerini diledikleri gibi giydirebilecekler. Oyuncak bebek kıyafetlerinin ve diğer aksesuarların her biri özenle düşünülüp tasarlanmıştır. Oyuncak bebek kıyafetleri ile çocuklar hayalini kurdukları oyunlarına göre bebeklerini kolayca giydirme fırsatı bulabilecekler. Our Generation bebeklerinin saçları, çocukların kendi tarzlarına göre tasarlayabileceği şekildedir. Çocuklar bebeklerinin kıyafetlerini değiştirirken aynı zamanda oyuncak bebeklerinin saçlarını da tasarlayabilecekler. Çocuklar oyunlarına uyum sağlayacak oyuncaklar edindiğinde oyunları daha keyifli hale gelecektir. Our Generation bebeklerinin baş, omuz ve kalça kısımları hareket edebildiği için çocukların oyunlarına kolayca uyum sağlayabilecektir. Çocuklar oyuncakları ile sürekli temas halinde oldukları için tüm oyuncakların üretim aşamasında malzemeler özenle seçilmelidir. Oyuncak bebeklerin ve aksesuarlarının yapımında plastik, citroflex, kumaş gibi çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bütün Our Generation bebekleri ve bebeklerin aksesuarları, uluslararası güvenlik standartlarına ve oyuncak güvenliği testlerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Our Generation markası doğaya duyarlı bir marka olduğu için çevre dostu ambalajlar kullanmaktadırlar. Our Generation oyuncakları ile çocuğunuzun hayal dünyasının gelişmesini sağlayabilirsiniz, Okul salonlarından at ahırlarına, kamptan kimyaya, gerçekçi temalı kıyafetler, aksesuarlar ve oyun zamanını hayata geçiren müzik setlerini keşfedin. Our Generation bebekleri ve aksesuarları farklı nesillere sahip olan fakat beraber büyüyen, anlatacak farklı hikayelere sahip olan kız çocuklarına hitap eder!
 
Our Generation markasına ait tüm oyuncakların özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyip satın almak için Welcome Baby sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz.
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum