Oyun Halısı

Konu bebek olunca anne baba olmak çok büyük bir sorumluluk demektir. Bebek için, gelişimi için, her şeyin dört dörtlük olması için delicesine sarf edilen çabalarla birlikte gerek el kol hareketlerini düzenleyici, hızlandırıcı olması adına gerek düşünce yapılarını harekete geçirme adına birtakım aktiviteleri barındıran eşyalar vardır ki; bunlardan biri oyun halılarıdır. Oyun halıları özellikle ilk 3 aydan sonra bebeğin içine konulabileceği yumuşak bir özelliktedir. Yanlarında bebeğin ilgisini çekebilecek hayvan figürler, ve oyuncak objeler olur ki; bebek bunlara yoğunlaşarak algı gücünü arttırabilsin. Bebek oyun halısında gün içerisinde en az yarım saat yatırılırsa yaptıkları izlenirse her geçen günde kendini nasıl geliştirdiğini gözle görmek mümkündür.

 

Oyun Halısı Modelleri

Oyun halılarında oyuncaklar başlangıçta elbette ki bebeğe yabancı gelecektir ancak bebek biraz da anne baba yardımı ile bu korkusunu kısa sürede atabilir ve figürlerin çıkardığı seslerle mutlu olma dönemine geçer. Artık hangi figürden hangi sesin çıktığını bilinçlenerek basmaya başlar hatta hatta o sesi taklit etme dönemi bile gelir. Bebekler için oyun halıları 8.aya kadar rahatlıkla kullanılabilir. Oyun halıları deyim yerindeyse bebekler için kendilerine ayırdıkları zaman dilimi olarak bile tanımlanabilir. Bebekler oyun halılarında aynı zamanda son derece güvendedir, ağlamadan keyiflice vakit geçirecekleri bir alandır. Oyun halıları sayesinde bebekler nesneleri algılamaya başlar, el ve göz kullanma açısından gelişme kaydederler, bebekler doğduktan sonra sadece bir süre uyuyarak bir zaman geçirirler sonrasında artık devamlı oyalanmak istediği bir dönem başlayacaktır. İşte oyun halıları bu fonksiyonlarının gelişmeleri açısından, beyin gelişimleri açısından büyük fark yaratır. Oyun halıları piyasada çeşit çeşit satılmaktadır. Özellikle emniyet açısından ebeveynlerin huzurlu olması adına var olan çeşitler oldukça tatmin edicidir.

 

Oyun Halısı Fiyatları

Oyun halılarının bir başka önemli özelliği ise kimyasal maddelerden üretilmemiş olmamasıdır, yani alerjik özelliği yoktur. Bu da sağlık açısından önemli bir detaydır. Bebekler unutulmamalıdır ki; oynayarak büyürler, gelişme kaydederler, algılarını kazanırlar ve kazanmalarının yanı sıra her geçen gün de geliştirirler. Bu sebeple yapılan seçimlerle de bu önemli süreci en iyi seçimlerle geçirmek ebeveynlerin asil görevlerindendir. Oyun halısı fiyatları ekonomik olarak geniş ürün yelpazesi ile size sunulur.
Bondigo Orman Dostlarım Tekmele ve Oyna Piyanolu Oyun Halısı, Bondigo'dan piyanolu ve eğlenceli yeni oyun halısı!
169,90 TL KDV Dahil
Playgro Eğlence Parkı Oyun Halısı,Asılı oyuncaklar bebeğin uzanma becerisini tetikleyerek fiziksel gelişimine katkıda bulunur.
99,90 TL KDV Dahil
159,90 TL KDV Dahil
Playgro Neşeli Zebra Oyun Halısı,bebeğinizin uzanma becerisini tetikleyerek fiziksel gelişimine katkıda bulunur.
209,00 TL KDV Dahil
Playgro Mutlu Bahçe Oyun Halısı, Dokunma duyusunu geliştirmesine yardımcı sesli kumaş parçaları bebeğinizin dikkatini çekerek yüzüstü konumda da oynamasını sağlar.
259,90 TL KDV Dahil
Bondigo Serüven Ormanı Oyun Halısı, Renkli ve serüven dolu oyun halısı müzik ve sesler ile bebeğinizin isteklerine cevap verirken, gelişimine de destek verir.
139,90 TL KDV Dahil
Furkan Toys Piyanolu Oyun Halısı, El-göz koordinasyonu ve kaba motor becerilerinin gelişimini destekler.
124,90 TL KDV Dahil
Baby 2 Go 94120 Oyun Halısı Mavi, Fiziksel gelişmeyi destekleyicidir.
169,00 TL KDV Dahil

Pilsan Eva Oyun Karosu (500 x 500 x 10), Sağlığa uygun hammadde ve boya kullanılmıştır.

49,90 TL KDV Dahil
Minik Prensesin Oyun Halısı extra yumuşak kumaştan yapılmıştır.
59,90 TL KDV Dahil
Süratli Yarışçının Oyun Halısı extra yumuşak kumaştan yapılmıştır.
59,90 TL KDV Dahil
Orkestra Jimnastik Merkezi bebeğin tüm tekmelerine ve vuruşlarına müzikler ile cevap veren bir jimnastik merkezi.
149,99 TL KDV Dahil
Fisher Price 3'ü 1 arada Jimnastik Merkezi,Başının üzerinde sallanan eğlenceli aktivite oyuncaklar ve ışıklı, müzikli direksiyon sayesinde bebeğinizin duyu gelişimini destekler.
199,99 TL KDV Dahil
Fisher Price Oyun Dünyası Jimnastik Merkezi, ışıkları, sesleri ve müzikleri, eğlenceli oyun aktiviteleri ve 3 farklı kullanım şekli ile hem sizin hem de bebeğinizin vazgeçilmezi olur.
219,99 TL KDV Dahil
Fisher Price Piyanolu Jimnastik Merkezi, Bebeğiniz piyanoyu tekmeler. Müzik çalmaya başlar ve bu sadece bir başlangıçtır.
199,99 TL KDV Dahil
Bright Starts Oyun Halısı Müzikli Zippy Zoo,Doğumdan itibaren kullanılabilir.
199,90 TL KDV Dahil
Bright Starts Oyun Halısı Işıklı Müzikli Sweet Songbirds,Ses ve ışıklı elektronik oyuncak, çıkartılarak bebeğinizin beşiğine takılabilir, bebek ve anne tarafından çalıştırılabilir.
399,00 TL KDV Dahil
Bright Starts 52009 Çok Fonksiyonlu Oyun Halısı Tünel Jungle Fun,3 Fonsiyonlu bu oyun halısı bebeğinizin ilk adımlarına ev sahipliği yapacak.
199,90 TL KDV Dahil
Fisher Price Yağmur Ormanı Üçü Bir Arada Jimnastik Merkezi, bebeğinizi oyuncaklar, sesler ve müzikle eğlendirir ve meşgul eder.
119,99 TL KDV Dahil
1 2 >