WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
PAW PATROL AKSYİON PAKETİ YAVRU VE ROZET
PAW PATROL AKSYİON PAKETİ YAVRU VE ROZET
PAW PATROL AKSYİON PAKETİ YAVRU VE ROZET
PAW PATROL AKSYİON PAKETİ YAVRU VE ROZET
PAW PATROL AKSYİON PAKETİ YAVRU VE ROZET
PAW PATROL AKSYİON PAKETİ YAVRU VE ROZET
PAW PATROL AKSYİON PAKETİ YAVRU VE ROZET

Paw Patrol Aksiyon Paketi Yavru ve Rozet (SPM-6022626)

Fiyat : 169,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 778988064429

Adet

Artır Azalt

Paw Patrol Aksiyon Paketi Yavru ve Rozet Özellikleri

 

Paw Patrol Rozetleri ile Ekibe Katılın!

Bu aksiyon dolu yavru figürler tıpkı popüler gösteri Paw Patrol'daki gibi dönüşen bir sırt çantasına sahip! Paw Patrol yavru figürleri dönüştürmek için köpek etiketine basın. Kahramanların üzerindeki düğmeye bastığınızda sırt çantaları araca dönüşür. Biraz Paw Patrol yardımına mı ihtiyacınız var? Her sevimli Paw Patrol yavrusunu toplayın (her biri ayrı olarak satılır) ve macera kahramanlarını birleştirin! Marshall, Chase, Rubble, Skye, Rocky veya Zuma; her yavru benzersiz bir dönüşüme sahiptir. Her figür ile çocukların takabileceği bir rozet paket içinde mevcuttur. Arkadaşlık, takım çalışması ve cesaretle dolu köpek yavrularından ilham alan kurtarma görevleriyle çocuğunuzun hayal gücü aydınlanacak, Paw Patrol'a katılarak içlerindeki kahramanı keşfedecekler! Çünkü Paw Patrol ille hiçbir iş çok büyük ve hiçbir yavru çok küçük değildir.

 

Paw Patrol Aksiyon Paketi Yavru ve Rozet Teknik Özellikleri

  • Yaş grubu: 3 yaş ve üzeri için uygundur.
  • Çocuklar için güvenli resmi Paw Patrol rozeti içerir.

 

. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdirde stoğumuzda olan ürün gönderilecektir. Gelen modeli yine de değiştirmek isterseniz, değiştirme için gidiş-geliş kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.

ASORTİLİ ÜRÜN BİLGİLENDİRME: Ürün asortili olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, "Sipariş Notu" kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir. Seçtiğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Renk veya model belirtmediğiniz takdirde stoğumuzda olan ürün gönderilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Cinsiyet
Erkek
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum