wbjet
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Pebble Büyük Hayvanlar Penguen
Pebble Büyük Hayvanlar Penguen

Pebble Büyük Hayvanlar Penguen (PEBBLE-5060228820410)

Fiyat : 89,90 TL(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Pebble Büyük Hayvanlar Penguen Özellikleri

Pebble Büyük Hayvanlar Penguen, Bebeğinizin 6. ayından itibaren güvenle oynayabileceği, uykularında ona eşlik edebilecek yumuşak bir oyuncaktır.

Bu kocaman penguen sevimli mi sevimli …

  • 30 cm boyunda el yapımı bu penguenin dışı %100 pamuktandır, içi ise %100 polyester malzeme ile doludur.

  • Bu üründe kullanılan pamuk ipliği Oeko-Tex Standart 100’ e uygundur. Toksik madde ve pestisid testlerinden geçmiştir.

  • 30 derecede makinada yıkanabilir.


Pebble yumuşak oyuncaklarının hepsi Bangladeşli kadınların el emeği ürünleridir. Hathay Bunano, kırsal kesimde yaşayan Bangladeşli kadınların adil ticaret (fair trade) esasında kazanç sağlamalarına olanak veren sosyal bir organizasyondur. Böylece Bangladeşli kadınlar bebeklerinden ve çocuklarından ayrı kalmadan çalışarak para kazanırlar, ekonomik açıdan ailelerine destek olurlar. Siz de yapmış olduğunuz bu alışverişinizle dünyada yoksullukla mücadeleye destek oluyorsunuz.


Oyun ve oyuncak, çocuğun hem zekasını geliştirir hem de de sosyalleşmesini sağlar.Ebeveynlerin oyuncak seçiminde dikkat etmeleri gereken en önemli şey çocuğun yaşına uygun oyuncağı seçmektir. Ayrıca çocuğun yaşına uygun oyunlar oynayıp oynamadığına da dikkat etmektir.Bunun yanı sıra organik oyuncaklar kullanılarak sağlıklı gelişim süreci tamamlanabilir.

Organik oyuncak nedir?

Organik üretim oyuncaklar; ahşap, bambu, kumaş, deri gibi materyallerle üretilmiş oyuncaklar olarak bilinir.

Organik üretim oyuncakların en önemli özellikleri; kullanılan boyanın kurşun ya da diğer ağır metaller içermemesi, ahşap yapıştırıcısının zehirli kimyasallar barındırmaması ve kumaşların organik pamuktan üretilmiş olmasıdır.

Bu oyuncaklar sayesinde tahtanın sıcaklığını, kumaşın yumuşaklığını, derinin dokusunu, doğanın sunduğu kaynakların insan dokunuşuyla nasıl başka formlara dönüştüğünü görmek mümkündür.


Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum