1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Philips Avent 0% BPA Klasik Şeffaf Emzik 0-6 Ay 2'li (AVE-GP9430320)

Fiyat : 49,90 TL(KDV Dahil)

Philips Avent 0% BPA Klasik Şeffaf Emzik 0-6 Ay 2'li, Philips AVENT ortodontik, esnek ve simetrik emzikler bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur.

Adet

Artır Azalt

Philips Avent 0% BPA Klasik Şeffaf Emzik 0-6 Ay 2'li Özellikleri

 

Şık tasarım, kristal berraklığında görünüm ve ortodontik, simetrik ve yumuşak emzikler Philips AVENT düz, damla şekilli simetrik emzikler, bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile, bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermez. Philips AVENT ortodontik, esnek ve simetrik emzikler, bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur. Tüm Philips AVENT emzikler silikondan üretilmiştir tat ve koku içermez. Renkler değişebilir.

BPA içermez.

Kullanıcı dostu silikon emzikler.

Philips AVENT silikon emzik tatsız ve kokusuzdur, bu nedenle bebeğinizin emziği kabul etme olasılığı yüksektir. Silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay temizlenir ve yapış yapış olmaz. Emzik kısmı sağlam ve uzun ömürlüdür, zamanla şekli ve rengi değişmez. Emzik korumasındaki havalandırma delikleri, tükürük birikimini önler ve cilt tahrişi riskini azaltır.

Kolay kapanır hijyenik kapak

Sterilize edilmiş emzikleri hijyenik tutmak için.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Paket  içeriği:

Silikon Emzik: 2 adet

Kolay kapanır koruyucu kapak: 2 adet

Ürün asorti olduğu için renk stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında sipariş notu kısmına talep ettiğiniz rengi belirtmeniz gerekmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.


Yaş
0-6 Ay