WBJET
Philips Avent

Philips Avent

Dünyada bulunan biberon standartlarını belirleyen ve alanında gerçekleştirdiği ilklerle biberon konusunda zirveyi zorlayan Avent markası 2006 yılında özellikle teknoloji ve sağlık alanlarında bir dünya devi olan Philips markası ile birleşmiştir. Bu iki dünya markası firmalar arasında yakaladıkları muazzam uyula birlikte tümçalışmalarını anne ve bebeğin sağlıkla yaşamalarına adamışlardır. Bebek ve anne bakımında kolaylık sağlayan çözümleriyle Philips Avent markası bugün anne ve bebek piyasasının önde gelen markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Philips Avent markası piyasaya sunduğu ürünlerle bebek ve annenin bakımını, bebeğin sağlıklı beslenmesini, kısacası anne ve bebek için hayatı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Philips Avent Ürünleri

Anne ve babaların yeni doğan ve büyüme evresinde olan çocuklarına dair en büyük çabaları hem anne hem de bebek açısından bebeklerinin sağlıklı bir şekilde beslenebilmesini sağlamaktır. Bu noktada anne ve bebek adına araştırma yaptığınızda Philips Avent ürünlerinin hem anne hem de bebek için üretmiş oldukları sağlıklı ve şık ürünler anne ve babaların bu endişelerini gidermekte ve gereksinimlerini karşılamaktadır. Philips Avent markasının biberon başta olmak üzere, bebek telsizi, mama ısıtıcıları, emzik ve anne bakım ürünleri gibi pek çok ürün alternatifi bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden istediğiniz her saat Philips Avent markasının sağlıklı ve kaliteli bu ürünlerine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Philips Avent Biberonları

Her anne baba için bebeğinin sağlıklı beslenmesi büyük önem taşır. Bu noktada1984 yılında Avent markasının dünyada standartlarını belirleyen ilk bebek biberonunu, anne ve bebek piyasasına sunduğunu ve Philips markasının pazardaki kalitesini ve rakipsizliğini göz önünde bulunduracak olursak Philips Avent Biberonlarının kalite ve güvenilirliği açıkça ortaya serilmektedir. Kolik ve benzeri rahatsızlıkları azalttığı klinik ortamında ispatlanan Philips Avent Biberonları bebeğinizin yaşadığı hıçkırık problemini de neredeyse tamamen ortadan kaldırmaktadır. Philips Avent markası tarafından her anne ve babanın ihtiyacına uygun olarak hazırlanmış biberon alternatiflerine sitemiz üzerinden uygun ödeme koşullarıyla ulaşabilirsiniz.

1 2 >
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum