1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Playdoh Çalışkan Çimento Kamyonu
Playdoh Çalışkan Çimento Kamyonu
Playdoh Çalışkan Çimento Kamyonu
Playdoh Çalışkan Çimento Kamyonu

Playdoh Çalışkan Çimento Kamyonu (HAS-E6891)

Marka : Playdoh
Fiyat : 212,90 TL(KDV Dahil)

Playdoh Çalışkan Çimento Kamyonu, PlayDoh oyun hamurunu çimento karıştırıcı içinde döne döne karıştıktan sonra siz kolu çevirdikçe karıştırıcının arkasından çıkmasını izleyin.

Adet

Artır Azalt

Playdoh Çalışkan Çimento Kamyonu Özellikleri

 

Paket içerisinde; çimento kamyonu, kaya matkabı, silindirli el arabası, bariyer kalıbı, kullanma kılavuzu, 1 kutu PlayDoh İnşaat Hamuru ve 3 kutu PlayDoh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 227 g.) yer almaktadır.

3 Havalı PlayDoh Aracı Kutuya Dahil: Çalışkan Çimento Kamyonu ile birlikte sunulan kaya matkabı, silindirli el arabası ve bariyer kalıbıyla yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Hamurun Çimento gibi görünmesini sağlamak üzere, 56 gramlık kutuda sunulan bu çimento renkli PlayDoh inşaat hamurunda simler var.

Ayrıca 3 PlayDoh Rengi: Standart boyutlu 56 gramlık kutularda sunulan, toksik madde içermeyen 3 renk PlayDoh oyun hamuru da kutuya dahil.

 

 

Playdoh ile bu kamyon çalışmasına hazır mısın?

Eğlenceye giden yol hayal gücüyle döşenir! PlayDoh Çalışkan Çimento Kamyonu, geleceğin inşaatçılarının oyunları için gereken tüm aksesuarlara sahip.

PlayDoh oyun hamurunu çimento karıştırıcı içinde döne döne karıştıktan sonra siz kolu çevirdikçe karıştırıcının arkasından çıkmasını izleyin.

Çimento renkli PlayDoh İnşaat Hamuru ve 3 renk PlayDoh oyun hamuru sayesinde çocuklar kendi inşaat alanlarını tekrar tekrar hayal edebilir. Kaya matkabı ve silindirli el arabası gibi eğlenceli PlayDoh araçları oyunu daha da eğlenceli hale getirir.

Oyuncak kamyonların sunduğu klasik eğlence ile PlayDoh'un sunduğu yaratıcılığı mükemmel bir şekilde bir araya getirir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir doğum günü hediyesi seçeneği veya aktivitesidir.

Kutu Ölçüsü: 38 x 8 x 22 cm.

 

TrendyolCinsiyet
Erkek
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum