1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Polly Pocket Havuz Partisi Oyun Seti (MATTEL-FTP75)

Fiyat : 129,99 TL(KDV Dahil)

Polly Pocket Havuz Partisi Oyun Seti,Parlak güneş ışığı altında, Polly bebek 7,5 cm uzunluğunda gerçek su ile doldurulabilen havuzunda eğlenceli dakikalar geçirmeyi çok seviyor.

Adet

Artır Azalt

Polly Pocket Havuz Partisi Oyun Seti Özellikleri

Parlak güneş ışığı altında, Polly bebek 7,5 cm uzunluğunda gerçek su ile doldurulabilen havuzunda eğlenceli dakikalar geçirmeyi çok seviyor. Üstelik havuzunun kaydırağı da bulunmaktadır.

Polly bebek kaydırağın merdiveni tırmanabilir ve havuza doğru kayabilir, flamingo yüzme halkasıyla suda yüzebilir, cankurtaran koltuğunda sahili seyredebilir ve kalp şeklindeki spa küvetinde rahatlayabilir.

Oyun alanını daha da genişletmek için jakuziyi açtığınızda karşınıza küçük bir korsan gemili mini oyun alanı daha çıkacaktır. Set içerisinde yer alan mini Polly bebeği ise dondurma arabasında bulunan dalış tahtalı mini havuzda oyunlar oynatabilirsiniz.

Daha birçok oyun barından bu Polly Pocket Havuz Partisi Oyun Seti’ni Polly Pocket hayranları çok sevecek!

Oyun seti içerisinde; 7,5 cm. uzunluğundaki Polly bebek, kaydıraklı havuz, kalp şekilli jakuzi, cankurtaran koltuğu, dondurma arabası, mini Polly bebek, 2 adet flamingo şekilli şişme bot, küçük korsan körfezi, yedek kıyafet ve çeşitli aksesuarlar yer almaktadır.

Kutu ölçüsü: 33 x 10 x 25,4 cm.