WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1

Portatif Mama Sandalyesi

Bebek beslenmesinin kolayca gerçekleştirilmesi ve bebeklere beslenme alışkanlıklarının en yaşlarda kazandırılması için mama sandalyeleri farklı özellikleri içererek tasarlanır. Bebeğinizin beslenme esnasında kullanacağınız mama sandalyesi ürünün özellikleriyle size ve bebeğinize fayda sağlamalıdır. En ideal mama sandalyesi kaliteli maddeden yapılmış, ergonomik yapıya sahip ve pratik kullanım kolaylığı sağlayabilendir. İhtiyaçlara göre geliştirilen bir model olan portatif mama sandalyesi, size rahat kullanım kolaylığı sunmasının beraberin beslenme sırasında duyacağınız birçok gereksinimlerinizi karşılayacak formda üretilmiştir.

Onaylı markaların geliştirdikleri portatif bebek sandalyeleri çeşitleri, bebeğinizin içinde güvenle oturmasını sağlayacak formda üretilirler. Kolay taşınabilen yapısı ile yaşam alanınızda istediğiniz yere kolayca taşıyabilir, konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Mama Sandalyesi

Ergonomik yapısı gereği kolay taşınabilir mama sandalyesi ürününü ev dışına rahatlıkla götürebilirsiniz. Sadece beslenme sırasında kullanılmayan portatif mama sandalyeleri aynı zamanda bebeğinizin içinde güvenle oturmasını sağlarlar. Bu portatif tasarıma sahip mama sandalyesiyle bebeğinizi ailecek bulduğunuz yemek sofrasında yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin bebek sandalye adaptörlerine ihtiyacınız varsa web sitemizden ulaşabilirsiniz

Gelişim sürecinde olan bebeğinize doğru beslenme alışkanlığını kazandırma yolunda size büyük destek sağlayacak mama sandalyesi donanım bakımdan aileler tarafından tatmin edici olmalıdır. Portatif mama sandalyelerinde de bulunan emniyet kemerleri veya güvenlik kilitleri sayesinde siz ebeveynlere iç rahatlığı sağlamaktadır. Arabada kolayca taşıyarak istediğiniz alana götürebildiğiniz mama sandalyesini, fazla yer tutmaması ve kolayca katlanabilmesi özelliklerinden sayesinde portatif mama sandalyesi kullananlar tarafından tercih edilmektedir.

Mama sandalyesi portatif yapısıyla evde veya ev dışında beslenme saatleri dışında bebeğinizin oyalanması için de üründen yararlanabilirsiniz. Yemek tepsisinde oyuncakları ile oynamasını veya boyama yapmasını güvenle sağlayabilirsiniz. Birçok renk ve desenlerle tasarlanan portatif mama sandalyeleri çeşitleri, uygun yükseklik dereceleri sunarak kullanım rahatlığı sunar. Sırt ve oturma bölgesindeki minderleri ve minder kılıflarını kolayca çıkarabilir ve yıkabilirsiniz. Geniş oturma tabanına sahip ve yumuşak iç dolgu maddesi ile üretilmiş olan portatif mama sandalyesi modellerini bebeğinizin içinde konforla oturması için tercih etmelisiniz.

Portatif mama sandalyesi kullananlar tarafından sundukları avantajlara göre ve tasarım farklılarına göre önerileri de birbirinden ayrılabilir. Portatif mama sandalyesi kraft, portatif mama sandalyesi chicco, portatif mama sandalyesi baby plus gibi markaların ürünleri aileler tarafından en sık seçilenler arasında yer alabilmektedir. Portatif mama sandalyesi fiyatları da seçkin markaların farklı ürün tasarımlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Mamas&Papas, Babyjem, Thermobaby, Chicco, Inglesina gibi seçilmiş bilenen markaların portatif mama sandalyeleri ürünlerine ve çok daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum