1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü
Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü
Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü
Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü
Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü

Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü (POSH-1001-17)

Marka : Posh Baby
Fiyat : 79,90 TL(KDV Dahil)

Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü,  Momeasy’nin çeşitli renk ve desenlerdeki müslinleri ile bebeğiniz daha kundak döneminden kendi stilini yaratmaya başlar.

Adet

Artır Azalt

Posh Baby 110x110 Zürefa Tekli Örtü Özellikleri

 

Çok Amaçlı Bambu Müslin Örtü

1 Adet, 110cm x 110cm, Bambu Viskos

Japonya’da dürüstlüğün, Çin’de uzun ömrün, Hindistan’da dostluğun sembolü olan bambu Asya kıtasında yetişen bir bitkidir. Doğal yapısı itibari ile hava geçişi sağlar. İçinde bulunan ‘’bambu kun’’ maddesi anti bakteriyel özelliği taşır ve ultraviyole ışınlarını kırar. Bir doğa dostu olan bambu iplikten üretilen müslinler oldukça hafif ve bir bebek cildi gibi yumuşacıktır.

Pamuk, pamuk bitkisinin tohumlarını saran uzun, lifli tüylerden elde edilen doğal bir maddedir. Bu lifler sayesinde pamuklu kumaş nemi iyi emer, leke tutmaz ve bebeğinizi sıcak havalarda serin, soğuk havalarda ise sıcak tutar. Yumuşacık dokusu ile konforlu bir uyku sağlar.

%70 bambu %30 pamuktan oluşan Posh Baby by Momeasy Müslinlerin hafif kumaş yapısı cildin nefes almasını sağlar. Özel bir teknikle dokunan bu müslinler sayesinde bebeğinize kaliteli ve yumuşacık bir konfor sağlarken, çok amaçlı olarak kundak, battaniye, çarşaf, emzirme örtüsü gibi birçok değişik şekillerde kullanabilirsiniz.

 

Momeasy Müslin

Müslin, zamanın ve medeniyetlerin test ettiği, değişik kullanım alanları ile annelerin hayatını kolaylaştıran dünyanın en eski dokuma kumaşlarından biridir. Momeasy Müslin, Türkiye’nin en doğal, en sağlıklı, en trend müslini olmasının yanı sıra yurtdışında birçok ülkeye ihraç edilerek dünya anneleri ve bebekleriyle de buluşmaktadır.

Momeasy Kullanim Alanları

·Battaniye

·Puset Örtüsü

·Araba Koltuğu Örtüsü

·Emzirme Örtüsü

·Omuz Bezi

·Havlu

·Alt Değiştirme Örtüsü

·Gölgelik

·Rüzgarlık ve daha fazlası...

Momeasy Kalitesi

·Doğal kaliteli bambu viskostan özel bir teknikle dokunmuştur.

·Süper emicidir ve leke tutmaz.

·Nefes aldığı için terletmez.

·Hafif amadayanıklıdır.

·Yıkadıkça daha da yumuşar.

·Hızla kurur.

·Uzun ömürlü ve çok kullanışlıdır.

·Ön yıkama yapılmıştır.

·Momeasy ürünlerinin geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuvarlarında onaylanarak kanıtlanmıştır.

Momeasy Desenleri

Momeasy desenleri ünlü tasarımcılar tarafından değişik kişisel stillere uygun olarak tasarlanmıştır. Momeasy’nin çeşitli renk ve desenlerdeki müslinleri ile bebeğiniz daha kundak döneminden kendi stilini yaratmaya başlar.

 

Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum