Prima Bebek Bezi Yeni Bebek 2 Beden Mini Mega Paket 88 Adet (PRI-4015400660842)

0,00
Marka : Prima
Fiyat : ₺35,99(KDV Dahil)

Prima Aktif Bebek, ekstra hızlı kilitleme katmanına sahiptir ve sıvıyı çabucak hapsederek, bebeğinize sızıntıya karşı 12 saate kadar koruma sağlar.

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Prima Bebek Bezi Yeni Bebek 2 Beden Mini Mega Paket 88 Adet Özellikleri

 

Bebeğiniz gün içinde yeni yüzler, yeni insanlar tanır. Ancak bu yüzlerin hafızasına yerleşmesi ve kendisi ile çevresindekiler arasında bir bağ kurulması gece uykusu sırasında gerçekleşir. Bu nedenle bebeğinizin deliksiz ve rahat bir uyku uyuması çok önemlidir. Prima aktif bebek içerdiği Ekstra Kuruluk tabakası sayesinde ıslaklığı 12 saate kadar hapseder, bebeğinizin altını kuru tutar. Mükemmel kuruluk sayesinde Mükemmel Uyku uyuyan bebeğiniz kalabalıklaşan dünyasına ve yeni dostlarına hızla uyum sağlar.

Prima'ya Özel İkili Emici Tabaka: Ekstra kuruluk tabakası ıslaklığı 12 saate kadar hapseder.
Koruyucu Krem: Aloe vera içerikli losyon sayesinde cildi 12 saate kadar korur.
Esnek Yan Bantlar: 8 cm'e kadar esneyebilir.
Bebekler uykuya daldıktan sonra kendilerini sıra dışı pozisyonlarda uyurken bulurlar. Bunun sebebi uykularında hareket etmeleridir ve bu sağlıklı bir gelişimin göstergesidir. Bu uzun geceler bebeğinizin bezi için de birer testtir aslında. İşte bu yüzden Prima Aktif Bebek, ekstra hızlı kilitleme katmanına sahiptir ve sıvıyı çabucak hapsederek, bebeğinize sızıntıya karşı 12 saate kadar koruma sağlar.

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
prima prima bebek bezi bez bebek bezi,