1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 1 Kaybolan Ay (SEV-4C-01-00001)

Marka : Red House
Fiyat : 14,00 TL

Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 1 Kaybolan Ay,Ünlü sihirbaz Muhteşem Alakazamo Ay'ı yok edince Bob işsiz kalır. Bir hafta içinde Bob ile Barry'nin Ay'ı bulması gerek!

Adet

Artır Azalt

Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 1 Kaybolan Ay Özellikleri

Muhteşem Alakazamo sihirbazlık gösterisinde Ay’ı yok edince, Bob bir anda işşiz kalır... Bob ile Barry’nin Ay’ı bulmak için tam bir haftaları vardır. Ay’ın kayboluşu dünyada da felaketlere sebep olur. Artık Paris’te Ay’ın romantik ışığı olmadan daha az insan âşık olur ve kurt adam olduğunu iddia eden bir adam, ayın hangi günü kıllı ve korkunç olacağını bilemez... Bob ile Barry bütün dünya için Ay’ı bulmak zorundadır.

Ay’daki Adam resimli kitabı ile tanıştığımız, uzaylılara inanmayan astronot Bob, bu sefer de karşımıza Ay Maceraları serisi ile çıkıyor. Bu seri kısa kısa bölümleri ile roman okumaya yeni başlayan çocuklar için çok uygun. Ayrıca Ay Maceraları’nı okuyan çocuklar; bulmacalar, gezegenlerle ilgili bilgiler, çıkartmalar ve daha birçok etkinlikten oluşan (Ay’daki Adam) Bob ile Uzayda Eğlence ile galakside gezinmeye devam edebilir!

Sihirbazlar, gezegenler ve tabii ki uzaylılarla dolu bu kitapta sizleri sürükleyici bir macera bekliyor. Ama çabuk olun çünkü Bob ile Barry’nin Ay’ı bulmak için çok az bir süresi var!

Ebat: 13 x 19.5 cm

Sayfa Sayısı: 80

Baskı: 2.baskı