1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 2 Tam Kraliçelik Bir Felaket
Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 2; Tam Kraliçelik Bir Felaket

Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 2 Tam Kraliçelik Bir Felaket (SEV-4C-01-00002)

Marka : Red House
Fiyat : 16,00 TL

Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 2 Tam Kraliçelik Bir Felaket,Huysuz Kraliçe Savaşbaltası'nın doğum günü kutlamaları bu sene Ay'da yapılacaktır. Bob'un muhteşem bir parti hazırlaması gerekir yoksa zindanlara atılacaktır.

Adet

Artır Azalt

Bob ile Barry'nin Ay Maceraları 2 Tam Kraliçelik Bir Felaket Özellikleri

Bob ile Barry’nin Ay Maceraları serisinin ikinci kitabı olan Tam Kraliçelik Bir Felaket’te, Bob ile Barry kendilerini yine nefes kesici bir serüvenin içinde buluverirler. Huysuz Kraliçe Savaşbaltası, bu sene doğum günü kutlamasının Ay’da yapılmasını emreder. Hal böyle olunca da partiyi düzenlemek Bob’a düşer ama bu çok büyük bir sorumluluktur çünkü tek bir şey bile ters giderse sevgili astronotumuz, uzayın karanlık zindanlarına hapsedilecektir!

Ay’daki Adam resimli kitabı ile tanıştığımız, uzaylılara inanmayan astronot Bob, bu sefer de karşımıza Ay Maceraları serisi ile çıkıyor. Bu seri kısa kısa bölümleri ile, roman okumaya yeni başlayan çocuklar için çok uygun. Ayrıca bu seriyi okuyan çocuklar; bulmacalar, gezegenlerle ilgili bilgiler, çıkartmalar ve daha birçok etkinlikten oluşan (Ay’daki Adam) Bob ile Uzayda Eğlence adlı etkinlik kitabımız ile galakside gezinmeye devam edebilir!

Huysuz kraliçeler, doğum günü partileri ve kayıp krallarla dolu bu seri, sürpriz sonu ile de okuyucuları çok şaşırtacak!

Ölçü: 13 x 19.5 cm

Sayfa Sayısı: 80

TrendyolCinsiyet
Unisex
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum