WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Red House Tılsımlı Orman
Red House Tılsımlı Orman

Red House Tılsımlı Orman (SEV-4C-01-00206)

Fiyat : 33,00 TL
Barkod : 9786257782357

Adet

Artır Azalt

Red House Tılsımlı Orman Özellikleri

 

Sihirli Uzaklar Ağacı’nda Her Şey Mümkün!

Red House Tılsımlı Orman hikaye kitabı, Üç kardeş Joe, Beth ve Frannie yeni taşındıkları evin yakınlarındaki Tılsımlı Orman’ı ve oradaki Sihirli Uzaklar Ağacı’nı keşfederler. Öyle uludur ki Uzaklar Ağacı, içinde pek çok yaşayan vardır: Balperi, Kimbilirkim Bey, Çalkaladur Hanım, Ay Surat… Çocuklar ağacın bu ilginç sakinleriyle tanışırken olağanüstü bir keşif daha yaparlar: Uzaklar Ağacı’nın üst dalları sıradışı ülkelere uzanır!

Sihirli Uzaklar Ağacı Serisi’nin bu ilk kitabında Tılsımlı Orman’ı keşfetmeye, görkemli Uzaklar Ağacı’nın tepesine gelen ülkeleri çocuklarla birlikte ziyaret etmeye ne dersiniz? Dönme Dolap Ülkesi, Seç Beğen Al Ülkesi, Doğum Günü Ülkesi... Hepsi birbirinden acayip, bir o kadar da gizemli!

Dünyanın dört bir yanında çok sevilen, çocuk hikaye kitapları en çok dile çevrilen çocuk kitapları yazarı Enid Blyton’ın Sihirli Uzaklar Ağacı Serisi, Türkçede okurlarıyla buluşuyor. Sihirli Uzaklar Ağacı kitap Serisi son 10 yılda sadece İngiltere'de 5 milyondan fazla sattı, pek çok dile çevrildi.

 

Red House Tılsımlı Orman Kitabı İçerik ve Teknik Özellikleri

  • Sayfa Sayısı: 200
  • Ebat: 13,5 x 19,5 cm
  • Yaş: 8 Yaş ve Üzeri

 

Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum