1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Sambucol Plus Black Elderberry Efervesan 15 Tablet (SAM-8680287030116)

Marka : Sambucol
Fiyat : 59,90 TL(KDV Dahil)

Sambucol Plus Black Elderberry Efervesan 15 Tablet, Black Elderberry Extract'ının gribine karşı mücadeleye yardımcı olduğu kanıtlandı.

Adet

Artır Azalt

Sambucol Plus Black Elderberry Efervesan 15 Tablet

 

Yeni klinik çalışma girip virüsüyle mücadelede etkili olduğu tanımlandı.

Bu önemli çalışmada, kara mürver ekstresinin, sağlıklı hücreleri enfekte eden Grib virüsünü önlemede % 70 etkin olduğu ve hücre içi yenilenmeyi de aynı oranda azalttığı bulunmuştur. İngiltere'de üretilen Sambucol adı ile satışta bulunan ekstre, sadece beş dakikalık bir kuluçka evresinden sonra hücreler üzerinde anlamlı bir etki göstermiştir.

Bu yeni araştırma, kara mürver ekstresinin, grib virüsünün hem önlenmesi hem de tedavisine iki aşamalı bir çözüm getirebileceğini önermektedir. Çalışma Ayrıca, kara mürver ekstresinin, influenza semptomlarının süresini dört gün azaltmada etkili olduğunu gösteren daha erken tarihli deney bulgularını da desteklemektedir. Buna karşılık, tamiflu semptomlarının süresini sadece bir gün kısaltmaktadır. Başka bir çalışma da, kara mürver ekstresinin, H5N1 (kuş Gribi) virüsüne karşı % 99 etkili olduğu bulunmuştur.

Kara mürverin griple mücadelede eden özelliği, sıvı formda sunulan ve tüm ailenin kullanımına uygun olan Sambucol' dadır.

Yetişkinler : 1 - 2 fervesan tablet /gün

Kış Mevsimi ve Hastalık Döneminde Kullanım

Sodyum Bikarbonat, Maltodextrin, Siyah Elderberry Meyvesi, Askorbik asit, doğal Çilek ve Frambuaz Aroması, Sukraloz, Sorbitol, Çinko sülfat monohidrat, Doğal pancar kökü rengi


Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet nedir?

Kara Mürver (Black Elderberry), son zamanlarda oldukça popüler olan, hanımeligiller familyasına bağlı taneli bir bitkidir.
İlk kez Türk kökenli ünlü virolog Madeleine Mumcuoğlu tarafından, kara mürverin bağışıklık sistemine yardımcı etkileri hakkında yapılmış araştırmalar bulunmaktadır.
Sambucol Plus, antioksidan özelliğe sahip kara mürver ekstratı, C vitamini ve çinko içerir.

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet özellikleri: 
15 adet suya atıldığında, küçük gaz kabarcıkları çıkaran, eriyebilen tablet (efervesan) içerir.

Çocuk ve yetişkin kullanımına uygundur.