1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Sevi Bebe Desenli Çok Fonksiyonlu File (SVB-692)

Marka : Sevi Bebe
Fiyat : 54,90 TL(KDV Dahil)

Sevi Bebe Desenli Çok Fonksiyonlu File, bebeğiniz elleriyle özel ve yumuşak tutma yerlerini tutarak kendisini daha güvenli hissedecek.

Adet

Artır Azalt

Sevi Bebe Desenli Çok Fonksiyonlu File Özellikleri

 

Bu ürünü üç fonksiyonlu olarak kullanmanız mümkün olacaktır.

Normal banyo fileleri 6 aya kadar kullanılırken, çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderini 2 yaşa kadar kullanabilirsiniz.

Su içinde banyo pozisyonu: Bazı anneler, bebeği banyo yaptırırken, bebeğin suya değmesini isterler. Bu durumda plastik tutucular kullanılmadan, ürün banyo minderi olarak, minderin altındaki vantuz küvete yapıştırılarak kullanılır. Bu şekilde suyun minderi kaldırması engellenmiş olur.

Banyo Filesi Pozisyonu : Bebek küvette oturana kadar , filenin üzerindeki 5 adet plastik tutucu ,resimde görüldüğü gibi küvete takılır, güvenle bebek banyo yaptırılır. Bu ürün küvetin içine girdiği için, hem bebek suya daha yakın olacak ve üşümeyecek, hem de kendini küvet dışına atma riski olmayacaktır.

Oturma pozisyonu : Bebekler 6 aydan sonra filede yatmazlar. Bebek oturmaya başladıktan sonra bebeği banyo yaptırmak daha da zordur. Bu durumda ortadaki iki plastik tutucuyu takmayarak, resimdeki gibi, bebeği oturma pozisyonunda banyo yaptırabilirsiniz.

Elleriyle özel ve yumuşak tutma yerlerini tutarak kendilerini daha güvenli hissedecekler.

Boncuk satraforun yumuşaklığı ile ezilme sorunu da ortadan kalkacaktır

Çok fonksiyonlu bebek banyo filesi/ minderinde file kumaş ve boncuk strafor kullanılmaktadır.

Ürünü sudan çıkardıktan sonra su süzülerek kısa sürede kuruyacaktır.

Süngerdeki gibi, içinde kirli su tutarak, bakteri üremez.

NOT: Ürüne küvet dahil değildir.