1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Eko Güvenli Yatış Yastığı (SVB-2-176)

Marka : Sevi Bebe
Fiyat : 32,90 TL(KDV Dahil)

Sevi Bebe Eko Güvenli Yatış Yastığı, Sevi Bebe Güvenli Yan Yatış Yastığı,Yeni doğan bebekler uyutulurken zarar görmesin diye , günümüzde yeni doğan doktorları bebeklerin yatış pozisyonları ile ilgili olarak ebeveynleri eğitir

Adet

Artır Azalt

Sevi Bebe Güvenli Yan Yatış Yastığı Özellikleri

 

İnsanların yemek borusunda ağızdan sonra ve mideden önce iki adet kas vardır. Bu kaslar gevşediği zaman mide içeriği mideden kaçar. Buna reflü denir. Bebeklerde bu kaslar 6 aydan sonra gelişir. Bu nedenle bebekler 6 ay’a kadar emdiği sütü de suyu da çıkarır. Buna bebek reflüsü denir.

Yeni doğan bebekler uyutulurken zarar görmesin diye , günümüzde yeni doğan doktorları bebeklerin yatış pozisyonları ile ilgili olarak ebeveynleri eğitir. Bebekleri yan yatırmayı tavsiye eder . Eğer bebek yüz üstü yatıyorsa delikli ve geçirgen yapılı boğulmayı önleyici yastık tavsiye eder. Reflüde baş kısım , ayak kısmından daha yüksek olmalıdır.
Yeni doğan bebeklerin gaz sancısı büyük sorundur. Bebeklerin karnına sıcak su torbası konmaya çalışılır ancak yeni doğan bir bebeği bir sıcak su torbası üzerinde yatırmak çok güçtür. Sevi bebe güvenli yatış yastığı bebeklerin yan pozisyonda uyumaları için özel olarak tasarlanmıştır. Bebeklerin uyku pozisyonlarını korumaları için idealdir. Hafif, pratik ve kolay taşınabilen yastık her türlü yatak, bebek arabası ve uyku sepetinde kullanılabilir.

Yaş Aralığı: 0-6 Ay arası bebeklere tavsiye edilir.
Dış: 100% Pamuk

İç: Sünger

Temizleme: 60 derecede yıkanabilir.

* Ürün asorti olduğu için renk ve model stoğu değişkenlik göstermektedir. Siparişiniz sırasında, sipariş notu kısmına talep ettiğiniz rengi veya modeli belirtmeniz gerekmektedir. 

Seçtiğiniz 1 adet ürün tarafınıza gönderilecektir.