WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1.760,00 TL KDV Dahil
2.200,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 14 >
Skip Hop Yepyeni Ürünleriyle Welcome Baby'de!

Skip Hop Yepyeni Ürünleri ile Welcome Baby'de!

Skip Hop'da ürünleri tekrar düşünüyoruz, yeniden enerji veriyoruz ve ürünleri yenileyip keyifle özümsüyoruz. Sonsuz merak, sürekli olarak işlevsellik, form ve tasarımı iyileştirmeye çalışıyoruz. Küresel bir yaşam tarzı markası olarak, felsefemiz "Başarılı Olsun" ile başlıyor ve bitiyor. Çocuklarınızın sağlığını düşünerek özenle tasarlanmış ve kanserojen maddeler içermeyen Skip Hop ürünleri, sevimli tasarımları ve kullanışlı yapıları sayesinde ebeveynlerin ve çocukların severek kullandığı markalar arasında yer alıyor. Çocuğunuzun, bebeklik döneminde yemek yemesine yardımcı olacak araç gereçlerden; okul öncesi ve anaokulu döneminde kullanabileceği Skip hop okul çantası, skip hop sırt çantası beslenme kutuları ve Skip hop paslanmaz çelik suluk kadar her gereci sizi düşünerek titizlikle üretiyoruz.

Okula giden çocuklarınızın beslenme çantalarını hazırlamak artık çok da keyifli bir hale geliyor! Skip Hop çantaların üzerindeki sevimli hayvan desenleri ve ona uyum sağlayacak Skip Hop pipetli suluklar sayesinde beslenme saatleri çocukların eğlenerek yemeklerini bitireceği bir zaman oluyor. Skip Hop termoslar sayesinde çocuğunuz için özenle hazırladığınız yemekler hem sıcak hem de soğuk olarak taşınabilir, bu sayede çocuğunuz rahatlıkla ev yapımı yemeklerin tadını çıkarır. Anneleri de düşünen Skip Hop markası skip hop bebek bakım çantası'nı tasarlamıştır. 

Sadece okula giden çocuklarınız için değil, minik bebekleriniz için de oyun halıları, puzzle'lar, çıngıraklar gibi eğitici ve eğlenceli oyuncakların olduğu Skip Hop'ın geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Skip Hop sadece çocuklarınızı değil ebeveynler olarak sizleri de düşünüyor. Hayatınızı kolaylaştırmak ve ebeveynlere pratik çözümler sunmak için skip hop sandalye yükseltici,Skip Hop saklama kabı, mama kaseleri, bebek arabası düzenleyiciler ve bebek bakım çantaları gibi tüm ihtiyaçlarınız için geniş kapsamlı ürün içeriklerini aileler ile buluşturuyor.

 

Skip Hop Pipetli Suluk ve Skip Hop Beslenme Çantaları

Çantalarında ve yemek gereçlerindeki sevimli hayvanlar baskıları sayesinde çocuğunuzun okul içindeki aktivitelere eğlenerek katılacak, beslenme saatlerine keyifle eşlik edecek. Skip Hop pipetli paslanmaz çelik suluk sayesinde çocuğunuz severek ve isteyerek su içme alışkanlığı da kazanmış olacak. Isı yalıtımlı Skip Hop beslenme çantaları sayesinde ister okula isterseniz pikniğe gidin, yaptığınız yemekleri sıcacık şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Yemek yemeyi keyifle hale getirecek zürafa, aslan, arı, tilki, kelebek gibi hayvanların baskılarıyla çocuklarınız kendilerine ait olan Skip Hop çatal kaşık setlerini ve beslenme kaplarını çok sevecek. Bu sayede hayvanları daha yakından tanıyacak ve arasındaki bağı da güçlendirecektir. Skip hop organizer çanta ile çocuklarınız ve bebeklerinizin ürünleri en iyi şekilde organize edebilirsiniz. Aynı zamanda annelerin ve çocukların favorisi olan Skip hop zoo suluk ile su içmek daha keyifli hale gelecektir aynı zamanda Skip hop suluk çelik olduğu için içerisine koyduğunuz gıdaları en iyi şekilde muhafaza edecektir. 

Ebeveynler, bebekler ve küçük çocuklar için iyi düzenlenmiş, akıllıca tasarlanmış temeller için değişmeyen bir tutku. Skip Hop markalı mama önlükleri, suluklar, termoslar, çantalar, bebek seyahat yastıkları, oyun matları, bebek seyahat boyunluğu, tabak kase, seyahat battaniyesi gibi onlarca ürünü Welcome Baby'de bulabilirsiniz. Hemen tıklayın ve en güzel Skip Hop ürünlerini keşfetmeye başlayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum