1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Skip Hop Amerikan Servis Baykuş (SKP-252050)

Marka : Skip Hop
Fiyat : 49,90 TL(KDV Dahil)

Skip Hop Amerikan Servis Baykuş, Amerikan Servisiyle Zoo Yemek Takımını Tamamlayın!

Adet

Artır Azalt

Skip Hop Amerikan Servis Baykuş Özellikleri

 

Yaşasın!!! Skip Hop artık Türkiye'de ve birbirinden şahane Zoo serisi ürünleri ile beslenme saati için bebeklerinize eğlence sunmaya hazır!Bu seride neler var derseniz: 2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler, yemek setleri, paslanmaz çelik termoslar, beslenme setleri, çerez kapları, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler, yağmurluklar, şemsiyeler, emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları...


Uzman pedagog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken, ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!

Kaydırmaz alt ve üst tabanlı olan Zoo Amerikan Servisleri, gıda ile temasa uygun özel silikondan üretilmiş. Satensi dokunuşu ile yumuşacık olmasının yanı sıra çocuğunuz yemek yerken içine dökülen kırıntıların dışarı saçılmaması için yükseltilmiş kenarlara sahip. Kıvrılarak birçok şekilde kolayca katlanıp avuç içiniz kadar küçük hale gelebildiği gibi, kenarındaki silikon ilmekle bağlandığında çantanızda asla açılmıyor. Az yer kapladığı için evde, okulda, misafirlikte her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Zoo karakterlerinden oluşmuş sevimli Amerikan Servisler, Zoo Yemek Takımı tamamlandığında bu “büyümüş çocuk” seti çocuğunuzu tek başına yemek yemeye teşvik ederken, günlük öğünleri evde veya dışarda eğlenceli hale getirip, çocuklarınıza yemek yemeyi sevdiriyor.

Tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuarlarında kanıtlanmış! Skip Hop Zoo Amerikan Servislerinde sağlık açısından zararlı BPA,PVC, Ftalat, kurşun ve kauçuk gibi kimyasal maddeler bulunmuyor.
Gıda ile temasa uyumlu ve kaymaz silikondan üretilmiş.

  • Yükseltilmiş kenarları dökülen kırıntıların dışarı saçılmasını önlüyor.
  • Amerikan servisi kenarındaki silikon ilmek sayesinde asılabilir, ve mat olarak katlanılarak bağlanabilir.
  • Sevimli Zoo koleksiyonu ile uyumlu.
  • BPA, PVC, Ftalat, kurşun ve kauçuk içermez.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • EN71 ve FDA (Amerikan Gıda Ve İlaç Dairesi) onaylı.

Ölçüler: 30,48 cm x 41,92 cm