WBJET
Sophie La Girafe Markası Tüm Ürünleriyle Welcome Baby'de!

Sophie La Girafe Markası Tüm Ürünleriyle Welcome Baby'de!

Bir varmış bir yokmuş, basit bir hikâye... Böylesi egzotik bir vahşi yaşam bebeği ilk defa piyasaya çıkıyordu ve gerek boyutları gerekse şekli bebeklerin minik elleri ile kavraması için idealdi. O zamanlar da tıpkı bugünkü gibi görünen Zürafa Sophie’nin üretimine, 25 Mayıs’ta, bir Perşembe günü başlandı. Piyasaya çıkar çıkmaz büyük bir başarı elde etti.

Diş çıkarmanın ilk işaretleri ortaya çıktığında Zürafa Sophie’nin bebeklerinin gözyaşlarını dindirdiğini gören genç anneler, çok geçmeden bunun çocukları için olmazsa olmaz bir oyuncak olduğunu fark ettiler! Minik Zürafa’nın ünü kulaktan kulağa hızla yayıldı. O andan itibaren, Avrupa’da nice kuşaklar, karnına ve başına bastırdıklarında Sophie’nin çıkardığı sesle büyüdüler! 1961 yılında oluşturulduğundan bu yana Zürafa Sophie dünyanın dört bir yanındaki 50 milyondan fazla bebeği (ve ebeveynlerini!) doğal güzelliği ve cazibesi ile kendine hayran bırakırken, retro tarzı da 50 yılı aşkın bir süre boyunca popülaritesinden hiçbir şey kaybetmemesini sağladı. Fransa’da doğan her 10 bebekten 9’una kendi Zürafa Sophie’si veriliyor. 50 yıl sonra bile hâlâ ilk günkü gibi olan Sophie, hiç yaşlanmadı…

Sophie La Girafe Diş Kaşıyıcı ile Diş Çıkarma Dönemi Artık Huzurla Geçecek!

Sophie La Girafe markası bebeklerin ve ebeveynlerin dikkatini diş kaşıyıcı zürafa oyuncakları ile çekmiş olsa da, sadece diş kaşıyıcı ve çıngırak üreten bir marka olmaktan daha fazlası. Minik bebeklerinizin dikkatini çekerek oyun oynarken bilişsel gelişimlerini destekleyecek oyuncakları da mevcuttur.

Işıklı ve sesli oyuncak çeşitleriyle bebeklerin duyusal olarak gelişmelerine katkı sağlayan Sophie La Girafe diş kaşıyıcı ları, diş çıkardıkları dönemde çocuğunuzun en büyük arkadaşı olacak. Sadece çıkardıkları seslerle değil bebeklerin eline tam oturan boyut ve şekli ile de çoktan en sevilen oyuncaklar arasında yerini aldı. Özel seri ve konseptleri sayesinde çocukların, hem oyuncak olarak oynayabileceği hem de çıngırak ve diş kaşıyıcı olarak kullanıp dişlerini ve diş etlerini rahatlatabilecekleri Sophie La Girafe ebeveynlerin en çok tercih ettiği diş kaşıyıcılardan biri.

Zürafa figürü ile ayırt edici bir etkiye sahip olan Fransız markası Sophie La Girafe sesli diş kaşıyıcıları, çıngırakları, aktivite sepeti, yumuşak top, hediye seti, suluk ve müzikli kitaplar gibi eğitici oyuncak modellerini keşfetmek için Welcome Baby web sitesini ziyaret edin. Keyifli alışverişler dileriz.

1 2 3 4 >
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum