1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
Sophie La Girafe Sophiesticated Yeni Doğan Hediye Seti

Sophie La Girafe Sophiesticated Yeni Doğan Hediye Seti (SOPHIE-000001)

Fiyat : 685,90 TL(KDV Dahil)

Sophie La Girafe Sophiesticated Yeni Doğan Hediye Seti Özellikleri

Sophie La Girafe Sophiesticated Yeni Doğan Hediye Seti, Şık ve zarif çantası ile harika bir yenidoğan hediyesi!

Set içeriğİ: So Pure Diş Kaşma halkası ve orjinal Sophie La Girafe diş kaşıyıcı, %100 doğal kauçuktan üretilmiştir. Set içeriğinde şık bir hediye çantası ve hediye kartı bulunmaktadır.

  • Zürafa Sophie Ftalat, Silikon ve Vinil içermez (PVC'siz)!

Bebeğinizin 5 duyusunun gelişimini destekler.
Görme : Sophie Zürafa’nın üzerindeki koyu benekler sayesinde bebeğiniz onu kolayca tanıyabilir,ayrıca bebeğinizin görsel olarak uyarılması sağlar.
İşitme : Çıkardığı ses bebeğinizi eğlendirir, işitmesini uyarır ve ona neden ve sonuç arasındaki bağlantıyı anlamak için yardımcı olur.
Tat : Sophie Zürafa çok esnektir ve (kulak, boynuz, bacak) bebeğinizin çiğnemesi için çok sayıda bölümü vardır. Bebeğinizin hassas dişetleri için sakinleştirici, mükemmel ve tamamen güvenlidir. %100 doğal kauçuk ve gıda boyasından yapılmıştır.
Dokunma : Sophie Zürafa bebeğinizin minik elleri için idealdir. Uzun bacaklarını ve boynunu bebeğiniz minik elleriyle kolaylıkla kavrar. Bebeğiniz için tıpkı anne teni yumuşaklığındadır.
Koku : Doğal kauçuk kokusu (Hevea ağacından) Sophie’yi tüm diğer oyuncaklardan özel kılar, kolaylıkla tanımasını sağlar.
Yaş Grubu:0+ Ay

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum