WBJET
1

Sterilizatör

Bebekler, refleks hareketleri ile beraber dünyaya gelirler. Yeni doğan bebeklerin özellikle refleksleri sayesinde beslenebilme, dünyaya adapte olabilme ve çevreyi tanıyabilmeleri gerçekleşmektedir. Emme ve kavrama refleksleri en temel olanlarıdır. Emme refleks hareketi sayesinde memeden veya biberondan beslenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda gelişim sürecinin parçası olan beslenme harici emme refleksinden dolayı bebeğiniz emzik kullanmaktadır. Emzik, biberon, ek gıda sürecinde besin gibi birçok ögeyi bebeğiniz ağzına götürme eğilimindedir. Özellikle büyüme döneminde olup henüz bağışıklık sistemi tam gelişmediğinden ağzına aldığı her cismin steril olması son derece önemlidir. Geliştirilen son teknoloji aleti olan sterilizatör, size bebeğinizin beslenmesinde veya herhangi anında eşyalarını gönül rahatlığıyla steril olduğundan, mikroplarından arındığından emin olarak kullanma olanağı tanır. Bazı annelerin tercihi bebek önlükleri de olabilir. Welcome Baby mağazaları ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sterilizatör Nedir?

Sterilizatör nedir sorusuna en doğru yanıt hiç şüphesiz bebeğinizin eşyalarının kısa sürede mikrop ve bakterilerden arındıran tam sterilazyonu sağlayan alettir. Sterilazatör makinesi henüz immün sistemi yeterli olmayan bebeğinize, kullandığınız gereçlerde hijyen koşullarının oluşturulmasını ve bu sayede bebeğinizin olası hastalıklara yakalanma riskini ortadan kalkmasını gerçekleştirir.

Doktorlar tarafından ebeveynlerin kullanması için sterilizatör tavsiye edilir, çünkü az önce bahsettiğimiz gibi bağışıklık sistemi tam gelişmemiş bebeğinizin kullandığı her ürünün bakteri ve mikrop barındırmıyor olması son derece önem arz eder. Biberon, biberon emziği, emzik, bebek kaşık ve bebek çatalı, bebek mama kabı, bebek su bardağı gibi benzeri tüm beslenme ürünlerinin kullanımına uygundur sterilizatör cihazı.

Cerrahi sterilizatör makinelerinden farkı ebatları, makine motor gücü, kapasiteleri dışında bir farklılıkları yoktur. Her iki sterilizatör modelinin de sağladığı eşyaların mikroplardan arındırarak güvenle kullanıma hazır hale getirmektir. Kurutmalı sterilizatör seçeneğini bulabilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Sterilizatör Avent, Sterilizatör Weewell, Sterilizatör Mamajoo, Baby&Plus Sterilizatör ve Milkway Sterilizatör gibi markaların sterilizatör makineleri ebeveynler tarafından güvenilir bulunan ve pratiklik sağlamasından dolayı biberon ısıtıcı tavsiye edilenler arasında yer alan sterilizatör modelleri ve sterilizatör markalarından birkaçıdır.

Philips Avent, Chicco, Mamajoo, Weewell, Bblüv ve 59S gibi seçilmiş güvenilir markaların ürünlerine bebek sterilizatörleri kategorisinden ve daha fazlasına Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum