1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Sudocrem 250 ml (SUDOCREM-5011025015004)

Marka : Sudocrem
Fiyat : 62,90 TL(KDV Dahil)

Sudocrem 250 ml, Hassas ciltleri korur, destekler ve sakinleştirir.

Adet

Artır Azalt

Sudocrem 250 ml Özellikleri

  

  • Sudocrem bebek bakım kreminin içeriğinde % 15.25 çinko oksit, koruyucu maddeler olarak % 0.48 sodyum benzoat ve % 0.008 oranında butylated hydroxy anisole maddeleri bulunmaktadır. Sudocrem Kortizon içermez. Bu özelliği ile birçok kullanıcı tarafından ve tıp dünyasında

    kabul görmüştür.

  • Sudocrem’in koruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanı vardır, bu taban cilt ile temas eden herhangi bir tahriş edici etkeni durdurmak için yardımcı olur. Sudocrem, yumuşatıcı etkisi ile cildi yumuşak bırakarak acıyan iltihaplı bölümü yatıştırmaya yardımcı olur.
  • Sudocrem bebek bakım kremi hassas ve tahriş olmuş ciltlerde fayda sağlar. Bebeğinizin cildinde oluşturduğu koruyucu bariyer ile pişikleri önlemeye yardımcı olur. Sudocrem cildin korunma kapasitesini destekler, cildi korur ve sakinleştirir. Çocuk bezlerinin neden olduğu kızarıklığı ve pişiği önlemeye yardım ettiği gibi hassas ve tahriş olmuş ciltlere de fayda sağlar. Cildinizi pürüzsüz ve yumuşak yapmaya yardımcı olur. Güneş yanıklarında ve küçük yaralanmalarda da güvenle kullanılabilir. Sudocrem ince bir tabaka halinde cilde uygulanır. Sudocrem’in geniş bir kullanım alanı vardır, tüm cilt tiplerine uygundur. 

Sudocrem Hangi Durumlarda Kullanılabilir? 

- Pişik 

- Tahriş ve cilt kızarıklığı 

- Kesikler ve sıyrıklar 

- Küçük yanıklar 

- Güneş yanıkları