WBJET
271,92 TL KDV Dahil
319,90 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
484,42 TL KDV Dahil
569,90 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
823,92 TL KDV Dahil
1.029,90 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4 >

Süper Kahraman Oyuncak Modelleri

Sinema ve animasyon dünyasında yer alan birçok karakteri sizlerle ve çocuklarınızla buluşturan süper kahraman oyuncak modelleri, gerçekçi detayları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aksiyon maceralarından ilham alınarak tasarlanan süper kahraman oyuncak ları ile çocuklarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Boyutları sayesinde istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürünler, küçüklerin hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı oluyor. Süper kahraman oyuncak karakterlerinin yaşadıkları evreni yakından tanımanızı sağlayan macera kahramanlarını ev ve ofis gibi alanlarda dekoratif olarak da kullanabilirsiniz.

Sesli ve hareket edebilen özellikleriyle aksiyon sahnelerini yeniden canlandırabilmenizi sağlayarak çocuklarınızın iletişim ve el becerilerinin gelişmesine katkıda bulunuyor. İlgi çekici aksiyon figürleriyle kahramanların evrenine yolculuk yaparak çocuklarınızın gözlem becerilerini artırabilirsiniz.

Hitap ettiği yaş aralığı ve cinsiyete bağlı olarak figür oyuncakların boyutları ve fiziksel diğer tüm özellikleri değişiklik gösterebiliyor. Dünyanın önde gelen oyuncak markalarının imzasını taşıyan ürünler, tercih edilen modele göre hareket ettirilebilir uzuvlara sahip olabiliyor. Küçüklerin oyun süreçlerinde, karakter canlandırması ve hayal ettikleri bir senaryo kapsamında oyun kurgulayabilmelerinde onlara yardım eden hareket ettirilebilir oyuncak kahramanlar ve figürler, üreticinin belirlediği konsept çerçevesinde, çeşitli aksesuarlarla gelebiliyor.

Süper Kahramanların Oyuncakları

Çeşitli hikayeler üzerine kurulu aksiyon dünyasında yer alan oyuncaklarla çocuklarınızın hayal gücünü geliştirebilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Farklı boyut ve renk alternatifleriyle küçüklerin nesneleri ayırt edebilmesini kolaylaştıran ürünlerle iyi bir deneyim yaşayabilir, sosyal becerilerinin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Avengers, Batman, Dc Comics süper kahramanların oyuncaklarının yanı sıra Paw Patrol, Pj Maskeliler ve Harry Potter gibi çizgi dizi ve filmlerdeki kahramanların oyuncaklarını da Welcome Baby sitesinde bularak harika vakit geçirebilirsiniz. Aksiyon hikayelerindeki yetenekleriyle öne çıkan kahramanların oyuncakları, kaliteli malzemelerden üretilen yapıları sayesinde uzun süre yıpranmadan sağlam kalabiliyor.

Animasyon ve film evreninde yer alan karakterler ile oyun saatlerini daha eğlenceli bir hale getirerek çocuğunuzun güzel vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz. Evde, okulda veya parkta oynayabileceğiniz oyuncaklar, boyutları ve hafif modelleriyle dayanıklı bir performans sergiliyor. Heyecan verici karakterleri ile çocuklarınızın sinema ve oyun dünyasını yakından tanıyabilmesine imkan veren kahramanların oyuncakları ile birbirinden farklı hikayeler oluşturabilirsiniz.

Oyuncak Kahramanlar ve Figürleri

Çocukların televizyonlarda ve sinema salonlarında takip ettikleri çizgi film veya animasyon filmi karakterlerinden; çizgi romanların kahramanlarına kadar sayısız yapımdan ilham alan figür oyuncaklar, küçüklerin, oyun saatlerinin eğlenceli geçmesinde etkili rol oynuyor. Çocuklar kadar koleksiyon tutkunu büyüklerin de merakla takip ettikleri ve satın aldıkları ürünler, sergilenme maksadıyla da satın alınabiliyor. Aslına uygun tasarımlara ve renklendirmelere sahip figür oyuncakların yanı sıra genellikle hareketsiz yapıdaki ve kendine ait bir standı bulunan heykel figürler, lisanslı olmaları nedeniyle göz alıcı detayları üzerinde taşıyor. Mini figürler ise popüler kültürde kendine yer bulan oyun, dizi ve film karakterlerinin karikatürize edilmiş hallerini yansıtabiliyor.

Çok sevilen çizgi dizi veya film kahramanının kötülere karşı koymak amacıyla kullandığı aksesuar ve silahlar oyuncak kahramanlarının seti içerisinde bulunabiliyor. Kimi oyuncaklarda ise pelerin, maske gibi giyim unsurları, çıkarılabilir ya da değiştirilebilir şekilde üretiliyor. Ürünlerin boyutları ise oyuncaklar kahramanlar ve figürlerin hitap ettiği yaş aralığı gibi faktörlere göre değişiklik gösteriyor. Çocuklara özel üretilen figür oyuncaklar, oldukça küçük boyutlara sahip olurken daha büyük yaşlardaki çocukların hem oyuncakları arasında hem de oyuncak koleksiyonlar arasında konumlandırabilecekleri modeller, daha büyük boyutlarda üretilebiliyor. Dünyaca ünlü oyuncak üreticileri Batman, Avengers, Spiderman Dc Comics; Paw Patrol, Pj Maskeliler ve Harry Potter tarafından, çocuklarınızın sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek materyaller kullanılarak üretilen aksiyon figürleri ve oyuncak kahramanlarını, farklı modelleri ve boyutları ile Welcome Baby web sitesinden inceleyerek maceraya ortak olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum