Philips Avent VIA Anne Sütü Kapları 10\'lu Özellikleri;VIA dünyanın ilk hem çok kullanımlı hem de kullan-at süt/gıda saklama kapları sistemidir.
76,90 TL KDV Dahil
Mamajoo Anne Sütü Saklama Seti 150 ml 4 Adet, Anne sütü Mamajoo Saklama Kaplarına sağılabilir Mamajoo Kapatma Halkaları takılarak buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo Biberon Emziği takılarak bebek beslenebilir.
42,50 TL KDV Dahil
Neavita Anne Sütü ve Mama Saklama Kabı, Bebedor saklama kapları seyahatlerde ve evde bebeğin mamasının ve anne sütünün uygun koşullarda saklanması için tasarlanmıştır.
26,90 TL KDV Dahil
Chicco Step Up Süt Saklama Kapları, Step Up ailesi anne sütü saklama kapları, fazla sütünüzü saklamanıza ve fiziksel olarak emzirmenin mümkün olmadığı durumlarda bile bebeğinizi anne sütüyle beslemenize imkan veren, emzirme dönemi için son derece kullanışlı bir ürün serisidir
86,90 TL KDV Dahil
Medela 3 'lü Süt Saklama Şişesi, Polipropilenden yapılan saklama kapları anne sütünün özelliklerini kaybetmeden saklanabilmesi için elverişlidir.
90,00 TL KDV Dahil
Lansinoh Süt Saklama Poşedi, Emziren anneler sütünü sağdıktan sonra steril süt saklama poşeti yardımıyla sütünü depolayarak muhafaza edebilirler.
31,90 TL KDV Dahil

Medela Süt Saklama Şişesi, Polipropilenden yapılan saklama kapları anne sütünün özelliklerini kaybetmeden saklanabilmesi için elverişlidir.

29,90 TL KDV Dahil
Tükendi
Bebedor Anne Sütü Saklama Kabı, Anne sütünün uzun süreli ve güvenle saklanması için özel olarak tasarlanmıştır.
26,90 TL KDV Dahil
1