WBJET
1-3 İş Gününde Kargoya Teslimat
T-Brush Portakal Aromalı Flörürsüz Diş Macunu Tableti
T-Brush Portakal Aromalı Flörürsüz Diş Macunu Tableti
T-Brush Portakal Aromalı Flörürsüz Diş Macunu Tableti
T-Brush Portakal Aromalı Flörürsüz Diş Macunu Tableti

T-Brush Portakal Aromalı Flörürsüz Diş Macunu Tableti (TBRUSH-8682858943061)

Fiyat : 69,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8682858943061

Adet

Artır Azalt

T-Brush Portakal Aromalı Flörürsüz Diş Macunu Tableti Özellikleri

 

Ürün 90 Tablet içermektedir.

Ürün Faydaları:

  • Diş fırçalamanın hijyenik yolu olan diş tabletlerimiz sayesinde, her kullanım sonrasında ağızda ferahlık hissi bırakıyoruz.
  • Organik tarımdan elde edilmiş esanslarımız ile tabletlerimizi lezzetlendiriyoruz.
  • Doğal ürünlerden elde edilen tabletlerimiz, zararlı kimyasal içermedikleri gibi ağız yolu ile zararlı madde emilimi sağlamadan, ağız bakımını keyifle bir hale getiriyoruz.
  • Ayrıca özel geliştirilmiş efervesan özelliği sayesinde doğal köpüklenme sağlayan diş tabletleri üretiyoruz.
  • Geliştirdiğimiz yeni nesil diş macunu tabletlerimizi “Paylaşımlık Diş Macunu” olarak da adlandırıyoruz.


Kullanım Şekli:

  • Parçala ve Fırçala! Ağıza alınan tablet arka tarafta bulunan dişler yardımı ile ısırılır ve çiğnenir sonrasında diş fırçası ile minimum 2 dakika fırçalama yapılarak dişler temizlenir ve ağız bol su ile çalkalanır.
  • Her cam şişenin içinde 90 adet diş macunu tableti mevcuttur.
  • Günlük 2 kez diş fırçalamanızda 45 günlük kullanım sağlar.

 

Florürlü diş macunu tableti ve florürsüz diş macunu tabletlerimizin 4 farklı aroması ile diş bakımınıza daha doğal ve sağlıklı bir çözüm sunuyoruz.

Nanenin ferahlığını nefesinize, portakalın eşsiz tadını damağınıza ve activated charcoal’un beyazlığını gülüşünüze yansıtıyoruz.

Ayrıca 6 yaş ve üzeri çocuklarımız için özel olarak geliştirdiğimiz çilek aromalı çocuk diş macunu tabletleri ile çocuklarımıza diş fırçalamayı bir zevk haline getiriyoruz.

Doğal diş macunu tabletlerimiz, zararlı kimyasal içermedikleri gibi ağız yolu ile zararlı madde emilimi sağlamadan, ağız bakımını keyifli bir hale getirir.

T-brush diş macunu tabletleri hammaddelerini Avrupa’nın kozmetik ve ilaç sektöründeki liderlerinden temin edilerek geliştirilmiştir.

T-brush diş macunu tabletleri,  SLS, Gluten gibi zararlı kimyasallar içermez.

Formülündeki bileşenlerinde hayvansal DNA bulunmaz ve hayvanlar üzerinde deney yapılmadan GMP sertifikalı fabrikada üretilir. 

Bu yüzden vegan diş macunu tableti unvanını gururla taşımaktadır. Ayrıca özel geliştirilmiş efervesan özelliği sayesinde diş macunu tabletlerimiz doğal köpüklenme sağlayarak, kullanım sonrasında ağzınızda ferah ve ipeksi bir tat bırakır.

Geliştirdiğimiz yeni nesil diş macunu tabletlerimizi “Paylaşımlık Diş Macunu” olarak da adlandırıyoruz.  

 

Sağlık ağızda başlar!

Özellikle salgın hastalıklarda, geleneksel diş macunlarının kullanılması aile bireyleri arasında bakteri ve mikroorganizma paylaşılmasına yol açmaktadır.

Geleneksel yöntemlerin aksine yenilikçi ürünlerimiz ile diş fırçasının diş macunu ile temasını tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Yeni nesil, kişiye özel, doğal diş macunu tabletleri ile aile bireyleri arasında yayılan bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunu engelleyerek hijyenik kullanım sağlıyoruz.  

 

Bizler yenilikçi ve inovatif ürünler geliştirirken uygun oranda ayarlanması zor olan doz miktarını yenilikçi ürünümüz diş macunu tabletleri ile çözümlüyoruz. t-brush diş  macunu tabletleri, her kullanımda ihtiyaç duyulan içerik ve miktarda ürün bulunmakta.

Bu sayede cam şişenin içerisinde bulunan son tablete kadar her diş fırçalamamızda aynı ihtiyaç duyulan oranda ürün kullanımı sağlıyoruz.  

Kendi gereksinimlerimizi, gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılamak adına doğal içerik ve doğaya saygılı FSC sertifikalı ambalaj kullanmayı tercih ediyoruz.

Gönderimlerimizde kullandığımız kutularımızı da  %100 geri dönüşümlü malzemelerden tercih ediyoruz.

Yer yüzünde yaşayan tüm canlıların yaşamının daimi kılınması, yaşanılabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam için karbon ayak izimizi minimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Tükenebilir enerji kaynaklarını en efektif şekilde kullanarak, doğaya zarar vermeden ekonomik büyümeyi ve sosyal gelişimi destekliyoruz.   

Pratik kullanımı sayesinde sadece evinizin banyosunda değil, rahatlıkla seyahatlerinizde ve zarif tasarımı ile çantanızda her zaman yanınızda.

 

Ürün Bileşimi:
Sodium Bicarbonate, Tartaric Acid , Citric Acid Anhydrous, Microcrystalline Cellulose, Citrus Aurantium Dulcis Aroma, Calcium Carbonate, Polyethylene Glycol 6000, Sodium Cocoyl Glutamate, Steviol Glycosides Rebaudiana Extract

Cinsiyet
Unisex Erkek Kadın / Kız
TrendyolRenk
Beyaz
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum