1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Thomas Friends Gemi Macerası Oyun Seti (MATTEL-CDW87)

Thomas, Gemi Macerası Oyun Seti'nin korkutucu raylarında keşif gezisi yaparken çocuklar heyecan verici ve tüyler ürpertici bir oyun deneyimi yaşar.

Thomas Friends Gemi Macerası Oyun Seti

Thomas, Gemi Macerası Oyun Seti'nin korkutucu raylarında keşif gezisi yaparken çocuklar heyecan verici ve tüyler ürpertici bir oyun deneyimi yaşar.

Thomas, Gemi Macerası Oyun Seti'nin korkutucu raylarında keşif gezisi yaparken çocuklar heyecan verici ve tüyler ürpertici bir oyun deneyimi yaşar. Thomas ve Arkadaşları™ Sodor'un Kayıp Hazine Efsanesi filminden ilham alınarak tasarlanan Fisher-Price Thomas'ın Gemi Macerası Oyun Seti, filmdeki tüm maceraları gerçekçi bir şekilde deneyimleme şansı sunuyor.

Uzun ve dik yokuşu tırmanarak geminin direğine çıkan Thomas, güverteye doğru aniden düşüyor ve spiral pistte hızlanarak ilerlerken tamamen baş aşağı dönüyor. Thomas aşağı ulaştığında kayıp hazineyi buluyor!

İnanılmaz baş aşağı dönme hareketi, gerçekçi gemi detayları ve kesintisiz oyun oynamayı sağlayan otomatik sıfırlama fonksiyonuyla Thomas'ın Gemi Macerası Oyun Seti tüm Thomas ve Arkadaşları™ hayranlarını büyüleyecek aksiyon dolu bir oyun deneyimi yaşatıyor. Yaş: 3 ve üzeri Bu ürün 2 adet AAA pille çalışır.

Özellikler
• Bu oyun seti Thomas ve Arkadaşları™ Sodor'un Kayıp Hazine Efsanesi filminden ilham alınarak tasarlanmıştır.
• Bu oyun setine korsan gemili eksiksiz ray seti, motorlu Thomas tren, yük vagonu ve hazine yük parçası dahildir.
• Thomas dik yokuşu tırmanır ve sonra asılı pistten aşağı doğru iner.
• Thomas geminin en üstünden aşağı doğru hızla inmeye başlar ve pistin spiral kısmında baş aşağı döner.
• Hazine yük parçası, Thomas geminin baş tarafından geçerken Thomas'ın vagonuna iner.
• Spiral mekanizması otomatik olarak başlangıçtaki haline dönerek kesintisiz oyun imkanı sunar. Geminin çapası da aksiyonla birlikte inip çıkar.

Oyun setinin yüksekliği 75 cm ve genişliği 1,87 m'dir.


Bu oyun seti 2 adet AAA alkalin pille çalışır.

Yaş
3-6 Yaş