1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Tombik %0 BPA PP Biberon Meyve Serisi 150ml / Limon (TMBK0359)

Marka : Tombik

Tombik %0 BPA PP Biberon Meyve Serisi 150ml / Limon,Biberonların üretim sürecinde bebek sağlığı ön planda tutularak en son teknoloji kullanılmıştır.

Tombik %0 BPA PP Biberon Meyve Serisi 150ml / Limon Özellikleri

Tombik PP Biberonların üretim sürecinde bebek sağlığı ön planda tutularak en son teknoloji ile Avrupa Birliği Standartlarına uygun, Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) en yüksek kalitede hammaddeler kullanılmıştır.

Fonksiyonları;

Küçük parçaları olmadığından kolay temizlenebilen Tombik biberonların kullanımı son derece kolaydır. Üzerindeki net işaretler tam ölçümü garantiler ve bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olmayı sağlar.
Biberon, kapatma diskleri sayesinde süt ve mama saklama kabına dönüşür. Kapatma diskleri, yolculuklarda, biberonun içindeki sıvının sızmadan taşınmasını sağlar.
Biberonlarla birlikte kullanmanız için standart ve damaklı olmak üzere seçim yapabileceğiniz iki tip Tombik biberon emziği bulunur. Bebeğin gelişimine uygun sıvı akışı için standart biberon emziklerinde 4, damaklı biberon emziklerinde ise 3 farklı emzik deliği bulunur.
Tatsız ve kokusuz silikon biberon emziği, emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: EN 14350

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0 ay+

Paket içeriği: 1 adet Polipropilen gövde, kapak, kapatma diski, halka ve silikon emzik

Temizlenme: Bulaşık makinesinde yıkanabilir, steril edilebilir.

Polipropilen Hakkında: Tombik biberonları Bisfenol-A (BPA) içermeyen Polipropilen ham maddeden üretilmiştir. PP, insan sağlığına uygundur ve gıda için kullanımı dünyadaki tüm otoriteler tarafından onaylanmıştır.

T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.