1 İş Günü Sonrası Kargoya Teslimat

Tombik %0 BPA Silikon Standart Biberon Emziği / No.2 - 3 ay + 2´li (TMBK0502)

Marka : Tombik

Tombik %0 BPA Silikon Standart Biberon Emziği / No.2 - 3 ay + 2´li,Tatsız kokusuz silikon biberon emziği emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır. 

Tombik %0 BPA Silikon Standart Biberon Emziği / No.2 - 3 ay + 2´li Özellikleri

Yüksek kalitede şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiş olan Tombik biberon emziklerinde bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan Bisfenol-A maddesi bulunmaz. Silikon biberon emziklerini en geç 4 ay kullandıktan sonra değiştirmenizi ve deliklerini kesinlikle büyütmemenizi hijyen nedeniyle öneririz.

Fonksiyonları;
Tatsız kokusuz silikon biberon emziği emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır. Tombik damaklı biberon emziklerinde bebeğin gelişimine uygun sıvı akışını sağlayan 3 farklı emzik deliği bulunur. Gelişimine uygun biberon emziği ile beslenen bebek, biberonu emerken, anne göğsünden beslenirken harcadığı çabayı gösterecek ve biberonla beslenmenin yaratacağı kolaylığa alışmayacaktır. Her zaman bebeğin gelişimine ve ihtiyacına uygun biberon emziği kullanılması bu nedenle önemlidir. Uygun Olduğu

Avrupa Standardı: EN 14350

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 3 ay+

Paket içeriği: 2 adet silikon damaklı biberon emziği.

Ürün İçeriği: Silikon

Temizlenme: Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve steril edilebilir.

T.C. Sağlık Bakanlığı`nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği`ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade veya değişim imkanı bulunmamaktadır.