WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1

Weewell, Anne ve Bebeklerin İlk Dönemlerinde Yardımcı Tüm Ürünleriyle Welcome Baby'de! 

Weewell ile Bebek Bakım Sağlık Ürünlerinin Kalitelerini Keşfedin!

Ebeveynler bebekleri doğmadan önce bakımları hakkında telaşlı ve heyecanlı olurlar bu nedenle bebekler için kullanılacak ürünlerin önemi çok büyüktür. Bebekler doğumdan sonra çevreye karşı çok hassas olurlar, ayrı bir özene ve kaliteli bebek bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bebek bakım sağlık ürünleri kolay kullanılabilecek şekilde tasarlanmalı, bebeklerin ihtiyaçlarını önemli düzeyde gidermelidir. Weewell ateş ölçer de bunlardan birisidir. Her bebeğin güvenle ve sağlıkla büyümesini hedef alarak bebek bakım ve sağlık ürünlerini tasarlayıp üreten Weewell markası ebeveynlerin zor durumlarında yardımcısı olurken aynı zamanda bebeklerin mutluluğunu ve huzurunu arttıracaktır. Weeweel markasının öne çıkan birçok ürünü bulunmaktadır. Bunlardan ikisi Weweel bebek telsizi, Weewell bebek izleme cihazları ve weewell bebek kamerası dır. Weewell WMA420 Dijital Bebek Telsizi, berrak ses kalitesi sağlayan dijital teknoloji ile bebeğinizi kolayca takip edebileceksiniz aynı zamanda bebeğiniz ağladığında daha odasına ulaşmadan sesinizi “interkom” özelliği ile ileterek anında bebeğinizi sakinleştirme özelliğini kullanabilirsiniz.

Weeweell markası bebeklerini sürekli görmek isteyen ebeveynleri düşünerek kameralı bebek izleme telsizleri tasarlamıştır. Bunlardan birisi Weewell WMV870R Wifi Dijital Bebek İzleme Kameralı Telsizdir. Bu kameralı telsiz ile Dijital zoom & HD görüntü kalitesini keşfedeceksiniz, bebeklerinizle karşılıklı konuşma fırsatı bulacaksınız aynı zamanda gece görüşü sayesinde bebeğinizi istediğiniz her vakit kontrol edebileceksiniz.

Weewll ayrıca sağlıklı beslenmenin tadını çıkarmak isteyen ebeveynler için de son derece kullanışlı ev pratik yoğurt yapma makinesini üretti. Weewell yoğurt makinesi, doğal, katıksız, tamamen ev yapımı ve tam kıvamında yoğurt yapmak isteyen ebeveynlerin vazgeçilmezi olacak!

 

Weewell Buhar Makinesi ve Weweel Temassız Dijital Ateş Ölçer

Bebekler ve çocuklar çevreye karşı çok hassas olurlar bu nedenle ayrı bir korumaya ihtiyaç duyabilirler. Bunlardan birisi de ev içerisindeki nem oranının önemidir. Bu noktada, evinizdeki nem oranını belli bir aralıkta tutabilmek amacıyla kullanabileceğiniz sıcak ve soğuk buhar makineleri devreye girmektedir. Buhar makinesi, bulunduğu odanın nem oranını dengeleyen bir çeşit cihazdır. Özellikle küçük bebekli veya çocuklu ailelerin, çocuk odalarının havasındaki nem oranını belli bir seviyede tutabilmek için yararlandıkları bir makinedir. Weewell ev içerisindeki bu ihtiyaçları düşünerek Weeweell Buhar Makinesi tasarlamıştır. Weewell WHC752 Soğuk Sıcak Buhar Makinesi, soğuk ya da sıcak buhar üfleme fonksiyonu, sağlığınız için entegre edilmiş iyonizer ünitesi ve daha birçok harika özellikleri ile sizleri son derece memnun edecektir. Bebekler için bir diğer önemli konu ise ateştir.

Bebekler kolay bir şekilde hasta olabileceği için önceden önlem alınarak bu durumun önüne geçilebilir ve bu dönemde en çok kullanılacak ürün ateş ölçerlerdir. Weewell Temassız Dijital Ateş Ölçer, 5 cm ile temas olmadan 1 saniye içerisinde kusursuz bir şekilde ölçüm yapmaktadır. Daha birçok harika özellikleri bulunan ateş ölçer her zaman elinizin altında olabilecek konforlu bir üründür.

Birbirinden harika ve son derece teknolojik tasarımlara sahip Weewell Bebek Bakım ve Sağlık ürünlerinin daha fazla ürün çeşitlerini incelemek ve satın almak için Welcome Baby sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum