WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat

0-36 kg Bebek Oto Koltukları

Bebeğinizin ailenize dahil olduğundan itibaren başlayan anne babalık pek çok sorumluluğu da beraberinde getirir. Bebeklerin gelişim gösterecekleri zamanın epey uzun ve engebeli olmasının etkisiyle ailelerin, bebeklerinin yaşamları boyunca sağlıkla ve güven içinde oldukları ortamda büyütme isteklerinin varlığı yadsınamaz bir gerçektir. Tüm uygun koşulları sağlama amacıyla hareket eden aileler bebekleri için her konuda hassasiyet seviyelerini üst noktaya taşırlar. Yaşamlarını, bebeklerine en iyilerini sunmaya adarken; aynı zamanda kendilerinin sağlıklı bireyler olarak kalmaları için sosyal yaşamlarına da devam etmek zorundadır. Bebekleriyle ortak bir hayat yaşayan aileler bulundukları ortamlara ve koşullara bebeklerinin kolayca dahil olabilmesini amaçlarlar. Sosyal hayatlarında en çok bulundukları dış alanda bebeklerinin onlarla birlikte olabilmesine aracı olan bebek oto koltukları yegane ihtiyaçlarındandır.

Peki, bebek oto koltuğu almadan önce nelere dikkat edilmeli? Bebek oto koltuğu almadan önce göz önünde bulundurulması gerekenler; bebek koltuğunun ergonomik yapıda üretilmiş olması, kolay açılıp kapabilir olması, hakimiyet kurabilen boyutta olanın seçilmesi, pusetlerle uyumlu olması, bebek pusetinin iç kısmında kullanılan kumaşın bebek sağlığına zarar vermeyen maddeden yapılmış olması, bebek tentesinin olması gibi tüm bu faktörlerdir. En iyi bebek oto koltuğu tüm faktörlere dikkat edilerek seçilmelidir.

0-36 Kg Bebek Oto Koltuğu Modelleri

Bebek oto koltuk modelleri arasında klasik olan ve hemen hemen birçok ailenin rahatça kullandığı kolayca taşınabilen ve puset ile uyumlu çeşididir. Bebeğinizle seyahat ederken konforla taşıyabileceğiniz, iç koltuk yapısında minik bebeğinize rahatlık veren tasarımında olması ve oldukça kullanım bakımından kolaylık sağlıyor olması ailelerin tercih etmesinde rol oynar. Kompleks bir tasarımda üretilmemiş olması bir başka tercih sebebidir. Tek elle kolaylıkla kapanıp açılıyor formu ve katlandığında tıpkı şemsiye görünümünü alarak kolay taşınıyor olması da seçilmesindeki etkenlerdendir.

Bebeğinizi trafikte kolayca görebilmeniz için dönebilen tasarıma sahip oto koltuklar üretilmiştir. Kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik bakımından aileler tek başlarına bebekleriyle gezintiye veya yürüyüşe çıktıklarında sorunsuz bir şekilde aktivitelerini yapma olanağı tanır. Tek elle kapatılıp açılabilir ebatlarda oluşu kullanım kolaylığı sağlar. Özel geliştirilmiş bağlantı sistemi ile yön değişimini sağlayan oto koltuğu, ailelere kontrol etme kolaylığı sağlar. Alt mekanizmasından 360 derece dönebilir olması da oto koltuklarının sürüş esnasındayken oto koltuğu yönlendirirken oldukça avantaj sağlar. Aileler bu sayede bebeklerini izleyebilir ve bu güven veren diğer özelliğidir.

Oto koltuk çeşitleri içerisinde en ucuz oto koltuk modeli olarak da sayılabilecek fiyat aralığında sayılır. Oto koltuk fiyatlarını bütçenize en uygunu tüm markaların çeşitli ürünlerde bulmak mümkündür. Oto koltuk tavsiye listesinde yerini alan 0-36 kg bebek oto koltukları her ailenin güvenle bebeğini taşımasına imkan tanır. Dışarıya çıktığınızda güneşli, yağmurlu veya rüzgarlı gibi her hava koşulluna karşı koruyan oto koltuk tentesi ve yağmurluğunun varlığı seyahat halindeyken size büyük ölçüde rahatlık verir. Koruma seçeneklerinin bulunması ailelerin bulundukları konumdaki hava şartlarına göre hareket edebilme olanağı tanır

Markalar arasında model çeşitlerine göre değişlik göstermektedir. Her ailenin bütçesine uygun olanını bulması günümüzde çok kolaydır. Bebek öncesi daha sık dışarıya çıkarken minik bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra bu aktiviteyi yaparken biraz daha zorlanacağınızı düşünüyor olabilirsiniz fakat birçok marka bunu en kolay şekilde gerçekleştirmeniz için birçok kullanışlı tasarıma sahiptir. En iyi oto koltuk olarak marka veya model belirlemek ailelerin tercih kriterlerinin ne olduğu ile bağlantılıdır.Convers oto koltuğu ve Babyhope oto koltuğu gibi birçok seçkin markaların oto koltuk modellerini ve daha fazlası Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum