WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat WBJET İstanbul'a Aynı Gün Teslimat
1 2 3 >

Ahşap Oyuncak

Oyuncak dünyasında, önemli bir pay sahibi olmaya devam eden, çağımızın anne ve babaları tarafından yakından takip edilen, doğala dönüş ile bütünleşen bir kategoride bebek ahşap oyuncak. Oyuncak çocuğunuzun ağız yoluyla çok fazla temas yaşadığı ve hayatımızdan asla çıkaramayacağımız yardımcılarımız. Oyuncak bu anlamda ebeveynlerin en çok güven duygusunu hissettikleri ürünler. Hem sağlıklı olması, hem kimyasal içermemesi ve uzun yıllar kullanılabilmesi sebebiyle de çok değerli. Bebek ahşap oyuncaklarının günümüzde birçok çeşitte üretimi var. Ahşap oyuncak ev, ahşap oyuncak araba, ahşap oyuncak mutfak ve ahşap oyuncak beşik bunların arasında yer almaktadır. Her yaş grubuna uyan nitelikle, yaş ve zihinsel gelişim takvimine uygun üstelik natürel olması sebebiyle de birçok üründen ayrı bir yeri var.

Bebek ahşap oyuncaklarda, dünya tarihine dönüp baktığımızda, neredeyse ilk karşımıza çıkacak oyuncak örnekleridir. Ve günümüze gelene kadar oyuncaklar başka birçok hammadde ile üretilmesine rağmen, bebek ahşap oyuncaklar her dönemin vazgeçilmez birer unsuru olmuşlardır. Kullanım evresi bebeklik döneminden başlar ve kendinizi çocuk hissetmeye devam ettiğiniz sürece devam eder. Günümüzde yetişkinlere uygun çocuk ahşap oyuncaklar oldukça revaçtadır.

Çocuğunuz ahşap oyuncak sayesinde, gerçek dokuyla temas edecek, içeriğinden dolayı asla zarar görmeyecek, yani dokunarak öğrenme becerisinin gelişiminde büyük bir katkı sağlayacak.

Bebekler için ahşap oyuncak çeşitlerine baktığımızda sonu olmayan uçsuz bir eğlence ve oyun dünyasına yolculuk edebiliriz. Bu yolculuk sırasında, bilişsel gelişim, şekiller, renkler, küçük motor gelişimi, boyut kavramı, sayılar gibi saymakla bitmeyen faydalarla yüz yüze geleceksiniz. Bebek ahşap oyuncak, tıpkı diğer oyuncaklar gibi çocuğunuzun sahiplenme duygusunu pekiştirebilir. Uzun yıllar saklanabilmesi sayesinde nesilden nesle devam edecek bir mirastır. Bu anlamda ahşap oyuncak atölyesi bebeklerin ve çocukların değerler eğitimi içinde önemli bir unsurdur.

Çocuk, ahşap oyuncak kutusu ile doğal yaşama, doğaya saygı duymaya önem gösterecektir. Aynı zamanda ahşabın insana birçok farklı faydası da bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ahşaba dokunmak stresi azaltır, rahatlama hissi uyandırır. Çocuğunuza ne kadar çok eğitici bebek ahşap oyuncaklarına sahip olursa, hayatının genelinde, ahşaba daha çok yer ve değer verecektir.

Bütün bunların yanında oyun oynama becerilerinin gelişiminde ahşap oyuncakların katkısı ile, özellikle okul çağına geldiğinde arkadaş grubuna dahil olabilme, birlikte oynayabilme, paylaşma becerileri, nezaket kuralları gibi becerileri gelişecek. Gördüğünüz gibi tüm oyuncaklarda olduğu gibi, ahşap oyuncak dolabı da hayatımızda ve çocukların gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple oyunu ve oyuncağı, çocuğunuzun ve sizin ortak zamanlarınızdan asla uzaklaştırmayın.

Ahşap oyuncak çeşitleri içerisinde çocuğunuzun yaşına göre tercih edebileceğiniz birçok kategori bulunmaktadır. İlk yaş oyuncakları, Çıngıraklar, kız ve erkek imitasyon oyuncaklar, taşıtlar, kutu oyunları, bahçe oyuncakları, eğitici oyuncaklar, bisikletler ile ilgili zengin ürün çeşidimizi web sitemizde onlarca markadan temin edebilirsiniz. Bubu, Hape, Lanka Kade, Le Toy Van, Plan Toys gibi ve daha birçok markayı hızlıca web sitemizden inceleyebilirsiniz. Eğer istediğiniz ya da aradığınız oyuncak bu alanda bulunmuyorsa Welcome Baby müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Welcome Baby’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum