79,90 TL KDV Dahil
90,00 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
180,00 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
130,00 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
130,00 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
160,00 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
250,00 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 11 >

Bebek İlk Adım Ayakkabısı

Bebek ilk adım ayakkabısı seçmek neden mi önemlidir? Ebeveynlerin en değerli anlarından birisi de bebeklerinin ilk adımlarını gördükleri zamandır. Ailede koca bir heyecan uyandıran bebeklerin ilk yürüme adımları, bebeğinizin her geçen biraz daha büyüdüğünü farkına varmanızı sağlayan bir başka durumdur. Emeklemeden sonra başlayan ayakta durma uğraşları ve adım atma çabaları bebeğinizin gelişim sürecinin en önemli dönemlerinden birisidir. Hareketliliğin de artacağı bu dönemde, ebeveynlerin üstelerine düşen sorumluluklar da bir hayli artacaktır. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için her alan olduğu gibi ilk adımlarını atarken sizlere ihtiyaç duyacaktır. Her anında yanınızda olduğunuz bebeğinize ilk adımlarını atarken desteklemeli, onlara bu zor süreç başlangıcında yanlarında hissettirmelisiniz. Desteğinizi hissettirdiğiniz bebekleriniz denemekten ve çabalamaktan hiçbir zaman vazgeçmediğini göreceksiniz. Ellini tutmanızın bile bebeğinizde oluşturduğu güven duygusu o kadar fazladır ki denediği her yeni şeyde kendinden daha emin olmasını sağladığını gözlemleyeceksiniz.
İlk adımlar her zaman her hanede ayrı bir heyecan ayrı bir mutluluk yaratır. Bir birey olma yolunda ilerleyen bebeğinizin ilk adımlarını görmek her ebeveynde farklı duygular oluşmasına neden olur. Bebeklerin en değerli varlıkları olduğunu ve onlar için yapamayacakları herhangi bir şeyin olmadığını kalplerinden hisseden anne babalar, bebeklerin her büyüme anlarında tarifi zor duygular besler. Bebek ilk adımları da bu sebeple son derece önemli ve unutulmaz anlarından birisi olur. Emekleme döneminden sonra bebeğinizin ilk adımlarını atarak yürümeye başlaması evde tatlı bir heyecan havası yaratabilir. İlk adımları attığı bu süreçte bebeğinizin evdeki hareketliliği de artabilir. İlk adım atmanın tadını alan bebeğiniz bu devamlı olarak isteyebilir, sizlerin de bu anlarında sürekli gözlem altında bebeğinizi yürütmeniz gerekebilir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için ilk adımlarını atmaya başlayan bebeğinizi desteklemeli ve bu isteklerini yerine getirmelisiniz. Desteklemesiniz ki bebeğinizin doğal bir sürecin parçası olan yürüme başlangıcı başarı ile tamamlayıp kendi başına ayakta kalarak yürümeyi başarabilsin. Çevresindeki her olup biteni algılama güçleri de artan bebeğiniz, bulduğu ortamdaki her obje ve her yer ilgisini çekebilir. İlgisini çeken her bölgeye kendi başına giderek keşfetmek isteyen bebeğinizi evdeyken çıplak ayaklarıyla veya çorap veya bir batikle yürüme eylemini gerçekleştirebilirken dışarıya çıktığınızda bir ayakkabıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bebek ilk adımları ayakkabısı çok önemlidir. Satın alınırken oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bebek ilk adımları ayakkabısı nasıl olmalı, ne özelliklere sahip olmalı ve satın alırken nelere dikkat edilmeli gibi sorular ebeveynlerin akıllarında oluşan başlıca kritik noktalardır.

Bebek İlk Adım Ayakkabı Modelleri
Hayatlarındaki en önemli ve en unutulmayan anlardan olan bebek ilk adım anlarında bebeğinize konforunu sağlamalısınız. Hızlı gelişme sürecindeki bebeğinizin değişen vücut formlarına uygun ve yere sağlam basmasına yardımcı olacak bir ilk adım ayakkabısını edinmelisiniz. Sağlıkla bu sürece başlamaları ve ayak formunu destekleyecek formda üretilen bebek ilk adımları ayakkabısı ortopedik modellerden seçmelisiniz. Hem bebeğinizin ayaklarının sağlıklı gelişimi hem de yere basarken doğru vücut formunun bacaklarında oluşmasını sağlamak için ortopedik bebek ayakkabısı tercih etmelisiniz. Peki, yürümeye başlayan bebek nasıl ayakkabı giymeli?  İlk adımlarını atan bebeğinizin için ayakkabı seçiminizde görsellik önceliğiniz olmamalıdır. Yumuşak ve esnek yapıda olmalı, bebeğinizin ayağını saran fakat çok sıkmayan formda olmalıdır. Bebeğinizin ayağını kavrayan ve ayaktayken bebeğinizin dengesini kurmasını destekleyen kalıpta üretilmelidir. Bebeğinizin ayağı ayakkabının içindeyken kaymamalı, bebeğinizin farklı yük verme anlarına karşı ön tarafı ve topuk kısmı dayanaklı olmalıdır. Bileklerini rahatlıkla hareket ettirebildiği yüksekliğe sahip olmalıdır.
Bebek ilk adım ayakkabısı öneri kriterleri arasında dikkat edilmesi gereken ayakkabı özellikleri yer almaktadır. Bebeğinizin ayaklarını sıkmaması son derece önemlidir. Sıkan bir ayakkabının içinde bebeğiniz içindeyken rahat hareket edemez, ayağında yaralar oluşabilir ve acı hissedeceğinden dolayı huzursuz olabilir. Neticede de bebeğiniz yürümek istemeyebilir. Hava alan kumaştan üretilmesi bebek ilk adım ayakkabısı için önemlidir. Bebeğinizin saatlerce ayağında kaldığı anlarda ayakkabının nem yapmaması ve nefes alarak herhangi bir bakteri ortamının oluşumunu engellemesi gerekir. Aynı zamanda nefes almasının sağladığı yararlardan bir diğeri de kötü kokunun önüne geçmesidir. Her üründe olduğu gibi bebek ilk adım ayakkabısı ürününün de içyapısının antialerjik kumaş ile kaplanması bebeğinizin ayak sağlığı için önemli özelliklerindendir. Bebek ilk adım ayakkabısı tavsiye edilirken öncellikle ayakkabının hafif yapıda üretilmiş özellikte olması gelir. Hafif yapıda olan ilk adım ayakkabısı, bebeğinizin konforlu bir şekilde hareket etmesine yardımcı olmasını sağlarken, bebeğinizin adım atarken ağırlığından dolayı zorlanma ihtimalini de ortadan kaldırır. Böylece vücuduna ek bir ağırlık yüklemeden dilediği gibi rahatça yürümesini sağlar.
Anatomik taban ilk adım ayakkabısı olması bebeğinizin ayak gelişimini sağlıklı bir şekillenmesini sağlayan çok önemli bir özelliklerdendir. Düztaban ayakkabılardan uzak durmalısınız. Bebeğinizin büyüme sürecinde olduğunu ve tüm bebek ürünlerinin bebeğinizin sağlıklı gelişiminin bir parçası olduğunu unutmamalısınız. Bebek ilk adım ayakkabısı ortopedik olması bebeğinizin anatomisine uygun olacağından bebeğinizin içe veya dışa dönük basmasını da engellemiş olacağını bilmelisiniz. Düz tabanlı bir ayakkabı seçiminin bebeğinizin ayak yapısını geri dönüşü olmayan etkileyeceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Israrla ergonomik yapıya sahip ürünleri seçmeli, bebeğinizde kullanmalısınız. En fazla yanlış yapılanlardan birisi de seneye de girer düşüncesiyle hareket edip bebeklerin ihtiyaç ürünlerini satın alırken birkaç beden daha büyük alınması durumudur. Özellikle bebek ilk adım ayakkabısı alırken kesinlikle bu yanlışa düşmemelisiniz. Çünkü ayakkabı büyük veya küçük alınmaması gereken bir üründür. Bebeğinizin içindeki konforunu sağlamak ve dengeli bir şekilde yürümesi için bebeğinizin ayağına uygun numarada alınmalıdır. Peki, bebek ilk adım ayakkabısı kaç numara olmalıdır? Doğru numarayı nasıl belirlenmelidir? Tüm bu konulara en doğru yönlendirme, ayakkabı alacağınız andaki bebeğinizin mevcut ayak ölçülerin ne olduğunu bilmeniz olacaktır. Tam kavrayacak fakat sıkmayacak, bebek ve çocuk botu kadar bilek uzunluğunda olmayacak bileği kavrayacak yapıda olmasına dikkat etmelisiniz alacağınız ilk adım ayakkabısı modelinin.
Bebek için ilk adım ayakkabısı son derece özenli davranılarak seçilmesi gereken üründür. En iyisini araştırmak için birkaç yere sorabilir, en iyi markanın hangisi olduğuna dair fikir edinebilirsiniz. Bebek ilk adım ayakkabısı markaları arasında bilinen ve güvenilir kalitede ürünlere sahip olanları bulabilirsiniz. İlk adım ayakkabısı kullananlar arasında en sık tercih edilen markaları mutlaka bulabilirsiniz fakat burada bebeğinize en iyi gelen ayakkabı modelini seçmelisiniz. Öncelliğiniz bilinen güvenilir markaların kaliteli ürünlerinin bir bebek ilk adım ayakkabısında olması gereken özelliklere sahip ayakkabından yana tercih yapmak olmalıdır. Bebek ilk adım ayakkabısı Vicco, bebek ilk adım ayakkabısı adidas, bebek ilk adım ayakkabısı nike en çok tercih edilen ürünler arasında ebeveynler tarafından gösterilmektedir. Polaris ilk adım ayakkabısı da ortopedik yapıya sahip olması bebeğinize kullanım rahatlığı sağlayan markalar arasında yer alabilmektedir. Bebek ilk adım ayakkabısı flo, mothercare ilk adım ayakkabısı gibi markaların kaliteli ürünleri tercihler arasındadır. Gigi Ayakkabı, Paplus, Sanbe, Superfit gibi birçok güvenilir markanın bebek ilk adım ayakkabısı, çocuk ayakkabısı ve çok daha fazla ürünleri aile bütçenize uygun fiyat aralıklarında Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ürün içeriği bilgilerini sizlere sunan Welcome Baby sayesinde çok sayıda ürün gruplarını birbirleri ile karşılaştırabilir, ihtiyacınıza uygun dilediğiniz renk desen ve modele sahip istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum