1

Bebek Patikleri

Bebeğiniz hızlı bir büyüme içerisinde olduğunu her geçen süre zarfında daha çok anlayacaksınız. Birçok aşama göz açıp kapayıncaya kadar geçtiğini minik yavrunuzun gerek fiziksel değişimlerinden gerek psikolojik gelişimlerinden farkına varacaksınız. Özellikle biraz büyüyüp serpilen bebeğinizin ayakları üzerinde durup yürümeye başlamasıyla hem sizlerin hem de çocuğunuzun hiç şüphesiz yaşam akışı değişecektir. Özgürce hareket etmeye başlamasıyla bir gelen hareketli günler sizlere daha da sorumluluk yükleyecektir. Bebeğinizin en özel ilk adımlarını atarken sizin üzerine düşen yapmanız gerekenlerin sayısı da bir hayli artacaktır. En başta yapmanız gereken, bebeğinizin ayakları üzerinde dururken ve yürürken konforlu olmasını sağlayacak işlevsel ve kalitede bebek patik ayakkabı edinmek olmalıdır.

Gün içerisinde yürümeye başlayan minik yavrunuz için en önemlisi doğru kalitede ayakkabı tercihini yapmaktır. İster evde ister sokakta, parkta, bahçede veya isterseniz okuldayken sürekli giyilen bebek patik ayakkabısı modellerinin maksimum rahatlık sağlaması gerekir. İlk adımlarını atan bebeğinizin veya küçük yaştaki çocuklarınızın doğru materyallerden üretilen kaliteli ayakkabıyı kullanması hem sağlıklı gelişimlerini sağlamaları hem düzgün postur oluşumu hem de doğru ayak basma alışkanlığının oluşması için son derece önemlidir.

Konfor sağlayan bebek patik veya çocuk patik ve ayakkabı modellerini edilmesi ailelerin satın alma sırasında önceliği olmalıdır. Bebek patik ayakkabı modelleri 0 ile 3 ay yaş aralığından itibaren üretilmeye başlanmaktadır. Her yaş aralığına göre özel olarak tasarlanan bebek patik ayakkabıları farklı model çeşitleri ile ebeveynlerin beğenilerine sunulmaktadır. Her yaş için üretilen patik ayakkabılarının en vazgeçilmez özelliklerinden birisi rahat kalıplara sahip olmaları gelir. Özellikle bebeklere özel tasarlanan yumuşak patik modelleri, ayaklarını iyi bir şekilde sarması ve ayaklarını sıcak tutması aranan özelliktir. Ayrıca bebek panduf ayakkabı modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

İlk adımlarını atmaya başlayan minik yavrunuz için edineceğiniz ilk adım ayakkabısı şüphesiz çok dikkat edilmesi gereken bir alışveriştir. Bebeğinizin ilk adımlarını atarken güven içerisinde olması, ayakkabının bebeğinizin ayak anatomisine uygun bir kalıpta üretilmesi, ayağını yere basarken bebeğinizin doğru basmasını sağlaması bebeğinizin ayak ve bacak gelişiminin sağlıklı gerçekleşebilmesi için son derece önemlidir. Bebek patik ayakkabı yapımı esnasında kullanılan materyalin kalitesinin yüksek olması ayakkabının hem dayanıklılığını gösterirken hem de bebeğinizin ayağındayken huzursuz etmeden rahatlıkla hareket etmesini sağlar.

Bebek patik satın alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar mevcuttur. Bunlardan birkaçından bahsederek yeni anne ve baba olmuş ebeveynleri bilinçlendirmekte fayda vardır. Her ürün grubunda olduğu gibi bebek patik ayakkabısında da kaliteden yoksun ürünler bebeğinizin sağlığı için elverişsizdir. Ayaklarını tahriş edebildiği gibi kimyasal içeriklerde üretilen ayakkabı modelleri bebeğinizin ayak sağlığını bozabilir ve ileride hastalık yaratabilecek boyutlara ulaşabilmektedir. Bu sebeple bebeğiniz için alacağınız her ürün gibi patik ve ayakkabı alışverişinde de kalitesinden emin olduğunuz markaların ürünlerini edinmelisiniz.

Bebek ayakkabısının dış kalıbının sağlam olmasının yanı sıra iç malzemesinin de kaliteli kaplamadan gerçekleşmesi gerekir. Bebeğinizin ayağı içerisindeyken nefes alması ayak sağlığını korunması için çok mühimdir. Sentetik kimyasallardan üretilen iç malzeme dokusu bebeğinizin ayağında ne yazık ki bakteri ve mantar oluşumuna sebep olabilmektedir. Bu nedenle hava alabilen özelliklerde olan doğal malzemelerin kullanılarak üretildiği bebek patik modelleri terci edilmelidir.

Bebek patik örnekleri oldukça fazla sayıda üretilmekte ve birbirinden farklı modellerde bulunmaktadır. Kullanım alanına göre tercih yapabilme imkanı sunan patik ayakkabı modelleri arasında ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda her mevsime uygun olarak tasarlanan modellerin de bulunması ailelere kullanım kolaylığı sağlarken bebeklerinin rahat etmelerini sağlamaktadır. Bebeklerin ayak gelişimlerinin sağlıklı bir şekilde tamamlamalarına destek olarak üretilen ve ayak anatomisine uygun kalıplarda tasarlanan esnek ve konforlu taban yapıları ile desteklenerek tamamlanan patik ayakkabı modelleri tercih edilmelidir. Bu tercih öncelliğinin en büyük sebebi ise bebeğinizin ileride kalıcı yürüme bozukluğu yaşamasının önüne geçmektir.

Birbirinden farklı modelleri bulmanız mümkün olan bebek patikleri içerisinde dilediğiniz renk ve modeldeki ürünleri bebeğinizin ayağındayken güvenle dengesini sağlayarak rahatça hareket etmesini sağlayacak kalitedekileri satın alabilirsiniz. İster örgü model patikleri ev içerisinde kullanabilir, isterseniz bağcıklı isterseniz cırt cırtlı modelleri günlük yaşantınızda dışarıya çıkarken çocuğunuza giydirebilirsiniz. Her renk ve desende rahatlıkla bulabileceğiniz bebek patik ayakkabı modelleri arasında seçiminizi esnek kalıpta olanlardan yana kullanmanızda fayda olacaktır. Bebeklerin ilk adımlarında yere basma basınçları genellikle farklılık gösterebilmektedir. Yürümeyi öğrenmeye başladığı bu ilk zamanlarda ayakkabısının esnekliği son derece önemlidir. Aynı zamanda bebeğinizin rahatlıkla yürüyebilmesi için ayakkabının hafif malzemeden üretilmiş olması aranan özelliklerdendir. Ortopedik taban desteği ile bebeğinize yürüme esnasında rahatlık sağlamasının yanında bebeğiniz yere basarken basınç farklılıklarına uygun bir destek sağlayarak ayak anatomisini korunması sağlanır.

Bebek Patik Modelleri ve Fiyatları

Bebekler için üretilen her ürün grubunda olduğu gibi bebek patik ayakkabı modellerinde de bebeklerin cinsiyetlerine göre farklı çeşitte birçok ürün modelli tasarlanmaktadır. Bebek patikleri modelleri daha çok mavi, yeşil, lacivert, kahverengi kullanılırken; kız bebekleri için pembe, kırmızı, sarı, turuncu, beyaz tonları tercih edilmektedir. Kız bebekleri için ayrıca farklı materyaller kullanılarak patikler süslenmektedir. Sıklıkla pulların, simlerin, kürklerin, boncukların, ışıltılı taşların ve daha birçok aksesuarların kullanıldığı patik modelleri bulunmaktadır. Bebek patik modelleri ve fiyatlarına web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bebek patiği modelleri cinsiyete göre farklılık gösterebildiği gibi mevsimsel olarak da farklılık göstermektedir. Bebek patik ayakkabı kışlık ve yazlık olduğu gibi baharlık modelleri bulmanız da mümkündür. Yazlık modellerinde hava alan iç malzeme dokusunda üretilen sandalet ve terlik bulunurken, kışlık patik modellerinde ise pamuklu iç malzemesi ile bebeklerin ayaklarını soğuk havalardan koruyup sıcak tutan deri botlar ve ayakkabılar yer almaktadır. Aynı zamanda kullanım şekline göre karar verebileceğiniz cırt cırtlı, bağcıklı, lastikli veya fermuarlı modelleri çocuğunuz için hangisini dilerseniz satın alabilme şansınız vardır.

Bebek patik ayakkabı fiyatları ise ürünün geniş model, malzeme kalitesi, marka tasarımları gibi pek çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Dayanıklılık ve esneklik sunan kaliteli patik ürünleri güvenilir markaların modellerinden edinmeniz bebeğinizin için daha doğru bir tercih olacaktır. İster ev içerisinde isterseniz dış mekanda kullanabileceğiniz birbirinden farklı modelleri dilediğiniz desende ve renkte geniş ürün yelpazesi içerisinde seçim yaparak bebeğiniz için satın alabilirsiniz.

Babyjem, Fulya Kids, Papulin, Sevi Bebe ve Wellmop gibi güvenilir markaların kaliteli bebek patiği ürünlerine ve çok daha fazlasına aile bütçenize en uygun seçenekleri ile Welcome Baby mağazalarında ve www.welcomebaby.com.tr internet adresinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Markaların ürünlerini birbirleri ile karşılaştırabilir, beğendiğiniz ürünü anında temin edebilirsiniz. Ürün içeriklerini de detaylı bir şekilde görüntüleyebildiğiniz internet adresimizden istediğiniz her ürünü inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum