1 2 3 ... 11 >

Yeni Sezon Mama Önlüğü

Sık sık beslenme ihtiyacı olan minik bebeğinizin en çok kullandığı kurtarıcı gereçlerinden birisi de bebek önlüğü ürünüdür. Dünyaya ilk geldiği andan başlayıp bebeğiniz belli yaş aralığına gelene kadar devamlı kullanımına başvurduğunuz bebek önlükleri hem kullanım kolaylığı ve sağladığı yararlar için size hem de temizliğin sağlanması ve sağlığının korunması için bebeğinize konfor alanı sağlar.

Bebek önlüğünü doğumdan itibaren kullanabilirsiniz. Bebeğinizi emzirirken veya anne sütü olmadığı için formül mamam ile beslerken bebeğinizin ağzından süt sızıntıları olabilir. Kimi zaman kusma durumları ile de karşı karşıya gelebilirsiniz. Direkt kıyafetinin kirlenmesinden koruması, hijyenin daha rahat ve hızlı sağlanması ve en önemlisi kirlenen, ıslanan kıyafetini bebeğiniz üşütmesin diye hemen değiştirmek durumunda kalmadan yani emzirmeyi bölmeden beslenmesi sağlayan bebek beslenme eşyasıdır. Bazı annelerin tercihi bebek ağız mendilleri de olabilir. Welcome Baby mağazaları ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bebek önlüğü dikimi elde yapılabiliyor olsa da daha kolay edinebileceğiniz, farklı renk, desen ve çeşitte bulabileceğiniz uygun bebek önlüğü fiyatlarına sahip olanları rahatlıkla bulabilir, satın alıp güvenle kullanabilirsiniz.

Bebek Mama Önlüğü

Bebek önlüğü ebeveynler tarafından fazla sayıda edinmesinde fayda olan birçok yerde kurtarıcı bebek eşyasıdır. Bebek önlüğü yani bir başka adıyla mama önlüğü seçiminde kesinlikle dikkat edilmesi gereken kriterlerden en önemlisi bebek önlüğü kumaşı materyalidir. Mama önlüğü kumaşının hangi maddeden yapılmış olduğunu bilerek edinmelisiniz.

Ek gıda sırasında bebeğinizin hareketliliğinin artması, verdiğiniz parmak besin eğitiminde besinlerle tanışırken oyun yapması ve içinde bulunduğu ayına uygun yemeğini uygun çatal kaşıkla kendi yeme aşamasına geldiğinde yemeklerin üstüne dökülmesi artacaktır. Mama önlüğü kullanarak bu durumu en aza indirebilirsiniz.

Ebeveynler ihtiyaçlarına göre farklı tasarlanmış birbirinden farklı bebek önlüğü modelleri bulabilirsiniz. Kollu mama önlüğü modeli, en kapsamlı kıyafet korumayı yapandır. Mamayı tüketme zamanları dışında boyama, el işi, hamur gibi aktiveleri sırasında kolaylıkla kullanabileceğiniz bebek önlüğü kollu olması kıyafet kirlenme riskini minimuma indirir.

Silikon önlük modeli ise özellikle bebeğiniz ek gıdaya geçince kullanabileceğiniz cepli mama önlüğüdür. Cepli yapısı ile dökülen kırıntıların içinde toplanmasını sağlarken silikon olmasıyla su geçirmez özelliğiyle bebeğinizin kıyafetinin ıslanmamasını sağlar.

Doğru bebek önlüğü ölçülerine, bebek önlüğü yazılı veya desenli farklı renklerdeki çeşitlerine uygun bebek önlüğü fiyatlarına sahip ürünleri güvenilir Babyjem, Bebedor, Caramell, BabyNeo, Fisher Price, Mummy’s Baby, Funna Baby, Sevi Bebe, Skip Hop gibi markalardan Welcome Baby mağazalarından ve www.welcomebaby.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum