1 2 3 >

Hamile Giyim

Hamilelik, kadınların hem duygusal hem de fizyolojik olarak etkilendiği ve değişimler yaşadığı en özel süreçlerden biridir. Aynı zamanda psikolojik olarak da hassaslaştıkları bir zaman dilimidir. Anne adayının bu dönemde vücudundaki değişimlerinden dolayı gebelikte giyim konusu da oldukça önem kazanır. Peki, gebelik süresince tercih edilmesi gereken hamile kıyafetleri nasıl olmalıdır? Hamile giyim konusunda öncellik ne olmalıdır?

Anne adayının hamilelik dönemi boyunca kendisinin rahat etmesi önemlidir. Hamileliğin ilk üç ayında vücutta belirgin değişikler olmayacağından anne eski kıyafetlerini kullanabilmektedir. Üçüncü aydan itibaren annenin kilo alımındaki artış daha fazla olup karnındaki büyüme de beraberinde artacağı için anne adaylarının hamile giyimi ihtiyaçları doğmaya başlar.

Dar giysilerin kan akış hızını azalttığı ve bebeğe baskı yaptığı için sağlık açısından uzak durulması uzmanlar tarafından belirtilir. Daha çok geniş, bol kesimli kıyafetler hamile giyim tercihleri arasındadır. Hamile üst giyiminin özellikle tshirtlerin, kazakların bol seçilmesi annenin içinde daha rahat etmesini sağlayacaktır. Hamile giyimi için kumaş tercihi ise pamuk, keten, viskon, ipek gibi olmalı; sentetik ve polyester kumaşlardan kaçınılmalıdır. Ayrıca hamile kozmetik ürünlerine de Welcome Baby’den ulaşabilirsiniz.

Hamilelik Elbise Modelleri

Gebelik sürecinde anne adaylarının bebeğin sağlıklı gelişimini ve rahat etmesini sağlamak ile birlikte kendini rahat hissetmesi gebeliğini daha sağlıklı geçirmek önceliklerindendir. Hamilelik elbise modelleri nasıl olmalıdır? Rahatlık ve esneklik önem kazanmaktadır. Hamilelik sadece vücutta birtakım değişimlerin yaşandığı bir dönem değil, psikolojik değişimlerin ve hassaslaşmaların yaşandığı özel bir dönemdir. Bu sebeple kıyafet seçilerinde sevilen renklerin tercihi anne adayların iyi hissetmelerine destekleyici olacaktır. En çok tercih eden kıyafetler hiç şüphesiz elbise ve etektir. Hamilelik elbiseleri daha çok bol olarak tasarlanıp anne ve bebeğin içinde rahat etmeleri sağlanır. Hamile taytı ve hamile pantolonu da bel ve göbek kısmındaki özel viskon kumaş tasarımı ile annelere konfor sağlamaktadır.

Hamile iç giyim ürünleri de oldukça önemlidir. Pamuklu ve hava alan kumaşlar olmalıdır. Aynı zamanda sıkmaması da gereklidir. Hamile sütyenleri ve hamile külotları hamileler için özel tasarlanmış ürünlerdir. Günümüzde ucuz hamile giyimi bulmak mümkündür.

Babyjem, Chezmam, Funna Baby, Mummy’s Baby, Ninniline markaların hamile giyim ürünleri en çok tercih edilen markalardır. Hamile giyim kapıda ödeme seçenekleriyle www.welcomebaby.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum