WBJET
1 2 >

Akülü Araba

Akülü araba, çocukların belki de kullanmaktan en çok hoşnut oldukları oyuncaklardır. Evde, bahçede, parklarda çocuk ve bebek akülü araba ile inanılmaz keyifli saatler geçirir. Bu oyuncaklarda da yine 2 yaş itibariyle birçok çeşitte ürün bulmak mümkündür. Akülü araç ile ilgili genellikle araba kullanma yoğunluğu erkeklerde olduğu için babasını kendisine rol model olarak seçer. Babasının bir spor arabası var ise, bebek akülülerden spor olan modeli ister, babasının arabası bir jeep ise akülü araba olarak jeep modeli seçer, ya da babası bir çiftçi ise akülü araba modellerinden akülü traktör modelini seçebilir. Bulundukları ortam ve etrafındaki insanların davranış biçimleri her zaman onlarında önceliği olur.

Akülüler, genellikle erkek çocukların yoğun olarak kullandığı bir ürün olsa da, son dönemlerde kız çocuk akülü araba çeşitleri de, öne çıkmaktadır. Prenses temalı pembe, ya da motosiklet temalı kırmızı bir Vespa, kız bebek ya da çocuk akülü motor olarak öne çıkmaktadır.

Bu ürünlerin kullanımında özellikle ebeveynlere de büyük pay düşer. Bu ürünlerin rutin bakım ve şarj işlemleri, kullanılmadığı zamanlarda yapılması gerekenler, daha uzun süre kullanılabilmesi için uygun zemin şartlarının sağlanabilmesi gibi birçok teknik detaya dikkat edilmesi gerekir.. Kendi aracınızın arızalanması sizi ne kadar mutsuz ederse, çocuğunuzda akülü aracı çalışmadığında sizden çok daha fazla mutsuz olacaktır. Akülü araba aküsünü ne kadar özenli kullanırsanız o kadar uzun ömürlü olacaktır.

Çocuk akülü araba için çoğunlukla sınır olmaması sebebiyle dış mekanlarda kullanmayı tercih etse de, bazı küçük modeller ile ev içinde de bu ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Bebek akülü araba ürünleri, daha çok oyuncak mağazalarında ya da parklarda görecektir. Dolayısıyla onun bu taleplerine ebeveyn olarak hazırlıklı olmalısınız.

Bebeğinizin zaman zaman açık havada da vakit geçirmesi için, bu ürünlere sahip olması da bir anlamda size yardımcı olacaktır. Örneğin evinizin yakınında bir çocuk parkı yoksa, ya da birlikte oynayabileceği arkadaşları yoksa, akülü araba ile bu zamanı keyifli hale getirebilir.

Akülü Motor

Akülü motor, benzer nitelikte yetişkinler içinde ürünler üretilmektedir. Bu ürünlerden temin edebiliyorsanız, bu durumu bir aile aktivitesine çevirmekte sizin elinizdedir. Unutmayın, aile ile birlikte geçirilen vakit, çocuğunuz için en önemli besin kaynağıdır.

Yaz aylarının en çok tercih edilen oyuncaklarından olan akülü oyuncakların bir çok modeli ve farklı özellikleri bulunmaktadır. Akülü güçleri ve çekişlerine göre ayırt edilebilir. Örneğin bazı akülü araçlar 6 Volt, bazı akülüler 12 V olabilmektedir. Ayrıca 4x2 akülü araçlar olduğu gibi daha güçlü çekişe sahip 4x4 akülü araçlar da bulunmaktadır. Akülü araçların modellerinden bahsetmek gerekirse en çok tercih edilen model standart akülü arabalardır. Motorsiklet tutkunu aileler ya da çocuklar da akülü motormodellerini tercih edebilmektedir. Motorun yanı sıra bisikletlerin de akülü modelleri mevcuttur. Bunu da akülü bisiklet olarak tanımlıyoruz. Daha çok arazı aracı modellerini tercih edenlerin de sayısı oldukça çoktur. Daha büyük ebatlı ve daha büyük volt seçenekli akülü arazi araçlarından olan akülü atv de satın alabilirsiniz.

Bebek akülü motor ve çocuk akülü motor çeşitleri içerisinde çocuğunuzun yaşına göre tercih edebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Baby2go akülü, Babyhope akülü, Injusa akülü, Pilsan akülüler gibi ve daha birçok markayı hızlıca web sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca akülü araç modellerimizi fiziki mağazalarımıza gelerek de yakından inceleyebilirsiniz. Eğer istediğiniz ya da aradığınız oyuncak bu alanda bulunmuyorsa Welcome Baby müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Welcome Baby’yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum