WBJET
5.490,00 TL KDV Dahil
5.990,00 TL KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
5.490,00 TL KDV Dahil
6.390,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Baston Bebek Arabası

Bebeğinizi dünyaya gelmesi ile başlayan ebeveynlik maratonunuz kimi zaman bazı eski alışkanlıklarınızı yerini getirmenizde güçlük çekmenize sebep olabilir. Bebek öncesi daha sık dışarıya çıkarken minik bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra bu aktiviteyi yaparken biraz daha zorlanacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Her dışarıya çıkmanızda yaşayabileceğiniz zorlukları düşünerek belki de vazgeçebilirsiniz. Ailelerin bu sıkıntıyı yaşamamaları için geliştirilen en önemli ürünlerden birisi bebek arabalarıdır.

Dışarıya çıkarken bebeğinizi sürekli kucağınızda taşımak durumunda kalmadan kolaylıkla kullanabileceğiniz bebek pusetleri özellikle ailelerin bebek ürünleri içinden ilk tercih ettiklerindendir. Ebeveynlerin beklentilerine göre çeşitlenen bebek arabası modellerinden birisi de baston bebek arabalarıdır. Bebeğinizi bir yere giderken rahat etmenizi, minik yavrunuzu içinde konforlu olmasını sağlayan bebek pusetlerinden baston puset modeli oldukça pratik kullanıma sahiptir. Kompleks olmayan tasarımından dolayı anne babalara pratik kullanım sağlar. Bastonlu bebek arabaları, hafif olmaları için özel malzemeden üretilmiş, kolay açılıp kapabilen yapısı olan özellikle kısa mesafe gezilerde ve yürüyüşlerde pratiklik sağlayan modeldir. Ebeveynler tek başlarına olduklarında da bebekleriyle kolay seyahat edebilirler.

Baston bebek arabası en ucuz modeli olarak bilinen bebek puseti çeşitlerindendir. Basit tasarlanmış olmasından dolayı fiyatının da diğer bebek arabası modellerinden uygun olmasını doğurur. Baston bebek arabası diğerlerine kıyasla daha kolay saklama ve muhafaza edildiği belirtilir. Baston pusetlerini kapattığınızda elle taşınabilen aynı bir sopa görünümünü alan forma dönüşür. Evinizde yer kaplamayacak olması, arabada bagajınıza kolaylıkla sığabilecek olması kullanım açısından elverişlidir.

Baston Bebek Arabası Fiyatları

En önemli arama kriterlerinden biri baston bebek arabası fiyatları ne kadardır? şeklindedir. Markalar arasında model çeşitlerine göre değişlik göstermektedir. Her ailenin bütçesine uygun olanını bulması günümüzde çok kolaydır. Bebek öncesi daha sık dışarıya çıkarken minik bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra bu aktiviteyi yaparken biraz daha zorlanacağınızı düşünüyor olabilirsiniz fakat birçok marka bunu en kolay şekilde gerçekleştirmeniz için birçok kullanışlı tasarıma sahiptir. Güvenle kullanabileceğiniz Chicco, Babyhope, Maclaren, Easywalker, Maxi-Cosi, Quinny gibi birçok markaların baston bebek arabaları ve daha fazlasını bebek arabaları kategorisinden www.welcomebaby.com.tr adresinden veya Welcome Baby mağazalarından bulabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.

Kabul Ediyorum